Arama sonuçları: *

1. oguzunluerler1

Ürünümü hangi siteden almış olduğumu bulamıyorum.

Arkadaşlar merhaba ben bir monitör aldım şubat gibi. Hangi siteden almış olduğumu bulamıyorum. Şöyle yap böyle yap bulursun gibi bir fikriniz var mı? Tüm cevaplara teşekkürler arkadaşlar biraz saçma bir konu olduğunun farkındayım ama hayat işte. Böyle saçma işler de olabiliyor :D
  2. oguzunluerler1

Sahibinden'de aldığım tuhaf mesaj

Merhaba arkadaşlar. Garip bir mesaj aldım ilanıma, adamın birisi telefon numarama çökmek istiyor gibi geldi samimi gelmedi. Ne diyorsunuz, fikrinizi almak istedim. Dolandırıcı olabilir mi? Konuyu nereye açacağımı bilemediğimden buraya açtım umarım yanlış değildir.
  3. oguzunluerler1

Nays nasıl kullanilir?

Arkadaslar nays hesabi actim. Isin kurtlari olarak yardimci olabilirseniz sevinirim. Napiyorum simdi? Adim adim yonlendirilmek isterim mumkunse, nays ile guzel indirimlee kapiyorsunuz gibi geldi bayagi.
  4. oguzunluerler1

Yamax store'dan alışveriş yapmış birisi var mı?

Güvenilir mi gibi konular var sahibi bir şeyler yazmış evet. Ama ben bu siteden alışveriş yaptım memnunum diyen var mı arkadaşlar.
  5. oguzunluerler1

itemsatis.com güvenilir mi?

Birkaç konu vardı ama her birinde farklı yorumlar vardı. Özellikle bazı oyunları çevrimdışı falan oynamak aşırı ucuz görünüyor. Ama derler ki ucuz etin yahnisi yavan olurmuş. Bu tarz yerlerden hesap alıp kullanıp sonra sorun yaşayanınız var mı? Özellikle de ana hesabınızda.
Top Bottom