Arama sonuçları: *

1. YGT56

bu gamepass kodu gerçek mi?

normalde ucuza koyulan kodlara asla inanmam fakat daha önce 16tl ye 2 aylık gamepass kodu aldım ve sorunsuz çalıştı böyle bilinmeyen windows key vb. satan sitelerde yorumlara bakın iyiyse alın deniyor bunun incelemeleri gayet iyi (bot basmış olabilirler) yorumlar zaten 1 aydır kullanıyorum...
  2. YGT56

ürün nasıl kargolanır?

arkadaşıma bir şey kargolayacağım koliyi baloncuklu şeyi ya da adres kağıdını benim mi hazırlamam gerekir yoksa kargoda hallediyorlar? nasıl işliyor bu süreç
  3. YGT56

epic games oyun nasıl iade edilir

yt den videolar izledim hepsi hesaba basıp satın alma geçmişine gelip iade talep et diyor bende o iade et tuşu yok ne yapmalıyım
  4. YGT56

yurtdışından gelme konsol alınır mı?

sahibinden de böyle bie sürü ilan var 0 yurt dışından getirme yurtdışından 2900 tl'ye alıp üstüne 500tl kar koyup satıyorlar ben pek bir sorun olacağını düşünmüyorum fakat sizce olur mu?
  5. YGT56

adresi doğru girmeme rağmen kargo takipte sadece il ve ilçe yazıyor

gittigidiyordan mouse ve klavye aldım ups getiriyordu 2 gün oldu getirmediler kargo takibe girdim sadece il ve ilçe yazıyordu adres kısmında tekrar gittigidiyora gittim adresime baktım 2 kere teyit ettim ve benim gerçek doğru adresimdi fakat ben ne yazarsam yazayım sadece EDİRNE/MERKEZ yazıyordu...
Top Bottom