Arama sonuçları: *

1. corez

Thermaltake TOUGHLIQUID Ultra 420 CPU Liquid Cooler

Thermaltake TOUGHLIQUID Ultra 420 CPU Liquid Cooler bu sogutucu alınır mı 4k ya geliyor kullanılcak işlemci i9 14900k ryzen 9 7950x3d
  2. corez

Be Quiet Alternatif İşlemci Sogutucu ve Kasa Fanı Arıyorum

Be Quiet Alternatif İşlemci Sogutucu ve Kasa Fanı Arıyorum 3.kasamı diziyorum fakat bequiet rock pro 4 kullanıyorum 2 kasamda fakat fiyatlar artık cok yükseldigi icin aynı kalitede sessizligi ön planda olan cpu sogutucu ihtiyacım var i9 14900kf işlemci bu , sıvı sogutucu düsünmüyorum pompa sesi...
  3. corez

Noctua d15s , Phantom Spirit , Darkrock4 mü

Noctua d15s mi Phantom Spirit mi noctua almayı düsünüyorum yarın sessizliginden ötürü ama ikisi arasında kararsız kaldım yada bu tarz basarılı sogutucu varsa sessiz önerilere acıgım işlemci aktif olarak 2 kasam var bunlarda Be Quiet DARK ROCK 4 memnumum fakat 3.kasada farklı yapmak istedim...
  4. corez

Kasa ve Sogutucu Önerisi

Merhabalar , 2 kasamda Be Quiet DARK ROCK 4 bundan memnunum sessizlik ve sogutma konusunda i9-13900K ve i9-10900K rahatlıkla sessizce sogutuyor 3.kasayı dizicegim fakat bazı şeyleri farklı denemek istiyorum sıvı sogutucu istemiyorum pompa sesi rahatsız edebiliyor işlemci i9 14900k olcak buna...
  5. corez

360 mm sığarmı kasaya

Merhaba 2 kasayada 360 mm sıvı sogutu almaya düsünüyorum bir kasada i9-10900K diger kasada Intel Core i9-13900K bu kasalara 360 mm sıvı sogutucu üste sıgar mı nasıl anlarım kasaların biri excalibur diye geciyor kod adını bilmiyorum diger kasada TUF Gaming GT301 diye geciyor cevaplarınız icin...
  6. corez

i9-10900K CPU sogutucu önerisi

Intel(R) Core(TM) i9-10900K CPU icin sogutucu bakıyorum suan kule tipi sogutucu kullanıyorum fakat sıvı sogutmaya gecmeyi düsünüyorum önerileriniz var mı , ve sıvı sogutu ile cok fark olusur mu
Top Bottom