Arama sonuçları: *

1. mustafaeray55

Bilgisayar fanları

Arkadaşlar selamlar beni belki speedfan ayarları sormamdan dolayı biliyor olabilirsiniz. Bir arkadaş AI Suite 3 ü önermişti öncelikle ona çok teşekkür ederim istedigime ulaştım fakat bilgisayarımda bir sorunla karşılaştım. Bilgisayarı incehesap üzerinden aldım. Özellikleri imza bölümümde...
  2. mustafaeray55

SpeedFan Hakkında

Selamlar bu konu üzerinde çok başınızı ağrıttım biliyorum bunun için özür dilerim. SpeedFan a girince hiçbir şekilde fan ayarı yapamıyorum. Anakart a baktıgımda kasanın 4 fanı da tek bir kablo üzerinde birleştirilip anakarta monte edilmiş. Bios tan bakınca CHA_FAN bolumune giriyorum fakat pek...
  3. mustafaeray55

Fanlarım Çok Hızlı Dönüyor

Selamlar, bu sorun hakkında bir sürü konu açtığımı biliyorum öncelikle özür dilerim. Dün @Chry ile bu konu üzerinde konuştugumuzda fanları anakarttan kontrol etmemi önermişti. Kasa da bulunan 4 fan da tek bir kablo da birleştirilip "Asus B450M Dragon" anakartımda bulunan CHA_FAN pinine bağlı...
  4. mustafaeray55

SpeedFan ayarları

Merhabalar, daha önceden nasıl fan hızlarımı ayarlayabilirim diye bir konu açmıştım ve bana "SpeedFan" ı önermişlerdi. SpeedFan kullanma amacaım kasanın fan hızını düşürmek. baktığımda 10000rpm de dönüyor. Uygulamayı bir süre kurcaladım fakat nasıl yapacağımı bulamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz?
Top Bottom