Arama sonuçları: *

1. F

CTR testi sonuçlarım iyi mi?

Arkadaşlar bu değerler iyi midir?
  2. F

CTR testi hangi ayarlarla yapılmalı ve ne kadar sürüyor?

Arkadaşlar sorum başlıkta belirttiğim gibi, teşekkürler. 1604762822 Saat 17.51'de başlattım ve daha step# 6 stress test#2 started... yazıyor
  3. F

Snowman X6 kasama sığar mı?

Arkadaşlar snowman X6 almayı düşünüyorum P3301B kasam var kasama sığar mı bu soğutucu...
  4. F

Snowman X6 vs T6 Ultra

Arkadaşlar aralarında 30TL gibi bir fark var. Kasamın CPU fan desteği 154mm ve T6 ultra 155mm sizce bu riski alıp T6 ultra mı almalıyım yoksa X6 mı almalıyım? https://www.hepsiburada.com/snowman-6-bakir-kanalli-3-fanli-rainbow-x6-cooler-fan-pm-HB00000UVGM3...
  5. F

T6 Ultra stokta peki alınır mı?

Arkadaşlar T6 ultra stoğa girmiş tekrar fakat fiyatı eskisi gibi 180-190 civarlarında değil. Alınır mı yoksa o fiyatlara alınabilecek daha iyi bir soğutucu var mıdır? Bide kasam 154MM destekliyor ama T6 ultra 155m çok sıkıntı çıkar mı?
  6. F

Maksimum 200TL işlemci soğutucu

Arkadaşlar T6 Ultra almayı planlıyordum fakat 2 haftadır stoklara girmiyor. Onun yerine önerebileceğiniz maksimum 200TL güzel bir işlemci soğutucu var mıdır? Anakart:B450M-K Kasa: powerboost p3301b İşlemci:R5 3600
  7. F

AI Suite 3 ayarları nedir?

Merhaba arkadaşlar AI suite3 yazılımını kurcalarken bazı ayarlara denk geldim. Bunların ne olduğunu ve ne anlama geldiğini tam olarak bilmediğim için sizlere sorma gereği duydum. VDDCR Cpu Load Line Calibration ayarını sona çektiğim zaman sağdaki power saving düşüyor fakat performance artıyor...
  8. F

T6 Ultra kasaya sığar mı

Arkadaşlar t6 ultra almak istiyorum fakat şöyle bir sıkıntı var kasa 154mm destekliyor fakat t6 ultra 155mm bir sıkıntı olur mu ne yapmalıyım? kasa p3301b
  9. F

R5 3600 OVERCLOCK

Arkadaşlar R5 3600 işlemcim var overclock yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz
Top Bottom