Arama sonuçları: *

1. uomerlutfi

Yardım İşlemci soğutucusu önerir misiniz?

arkadasalr cu mınıgınde kullanılmak uzere ıslemcı sogutuc arıyoruz 1000 tl butcede onerılerınız nelerdır yurtiçinden almamız gereklı o yuden amazon onerılerını maalesef degerlendıremıyoruz yardımcı olursanız sevınırız bızım bulduklarımız bunlar turkıye içinde
  2. uomerlutfi

Yardım İşlemci Soğutucu Önerisi lazım

Arkadaslar bir kardeşim işlemci soğutucu alıcak. 1000 TL civarlarina kadar +100+200 esneyebilme durumu var hava sogutma arıyor bir kac tane sogutma önerisi lazım yardımcı olan ve bilgili olan var ise önerilerinizi almak isterim. Bizim bulduğumuz modeller DeepCool GAMMAXX AG400...
  3. uomerlutfi

Yardım Termal Macunu buzdolabına Koymuslar ne yapayım ?

arkadaslar bır kac ay once mx6 termal macun aldım kardesım teslım almıs ve buzdolabına koymus termal macun dıye antalyada yasadıgımız için :) şimdi aklıma geldı ve macunu dolaptan cıkardım unutmusum bende daha hıc kullanmamıstım sızce bır zararı vs olurmu?
  4. uomerlutfi

Yardım Noctua NT-H1 vs Arctic MX-4 hangi Termal macun alınmalı

arkadaşlar noctua yı amazon üzerinden noctua satıcısınından alıcam 10gr macun 275 lıra giib bir ücrete geliyor. mx-4 ise amazon dan alıcam 4gr macun 128 tl performans ve kullanım olarak hangisini neden önerirsiniz yardımcı olursanız sevinirim. suan aktif olarak mx-4 kullanıyorum ama noctua 10gr...
  5. uomerlutfi

Yardım Gametech Freezer Pro Hd120 Alınır mı? ?

ryzen 5 5600 için almayı düşünüyorum suankı sogutucumdan memnuhnum (snowman m401) ama daha buyuk ve daha performasnlı bir sogutucuya gecmeyı dusunuyorum. OC ile daha yuksek performans ta kuıllşanmayı dusundugum ıcın
  6. uomerlutfi

Öneri Snowman M401 İşlemci Soğutucu Ryzen 5 5600 Soğutma Performansı ! 4.55GHZ OVERCLOK !

Snowman M401 + 2w/mk Halzniye Termal Macun CINEBENCH R23 4.4 ghz 1.1v ile multi 11114 (max 73 derece 2mk lık macun) single 1448 (max 53 derece 2mk lık macun) 4.55 ghz 1.2v ile multi 11446 (max 78 derece 2mk lık macun) single 1495 (max 53 derece 2mk lık macun) Stok fan ve stok sogutucu ıle...
  7. uomerlutfi

Yardım Soğutucu sert montaj ettim biraz zorladı sorun olurmu

Snowman m401 aldim arkadaslar anakartima tkarken sanki islemciye fazla baski uyguluyor givi geldi bana acaba sodun olurmu. Yaa bu tarz sogutucular sertmi montaj oluyor
  8. uomerlutfi

Yardım Aerocool Verkho 3 RYZEN 5 5600 İÇİN YETERLİMİ ?

RYZEN 5 5600 iÇİN BU İŞLEMCİ SOĞUTUCU YEETRLİMİ ARKADAŞLAR? ALINIR MI?
  9. uomerlutfi

Yardım TERMAL MACUN İNDİRİMİ İSTİYORUZ ! ABDULLAH ABİ SESİMİZİ DUY !

ABDULLAH ABİ AKSAM AKSAM GÜZEL KAMPANYALAR İLE GELDİN İŞLEMCİYİ 2 GUN ONCE 2800 E ALMISTIM 200 TL ZARARDAYIZ AMA ISLEMCI ISNIYOR. UYGUNN FIYATLI SOGUTMA VE KALITELI TERMAL MACUNLARDA INDIRIM BEKLIORUZ SEVINDIR BİZİ @Abdullah Hacıgül
  10. uomerlutfi

Öneri GTX 1650 RVN Coin Kazım MH arttırma Rehberi

Merhabalar . GTX 1650 ekran kartının stok RVN kazım gücü 7.1 MH iken bu OC ayarları ile 9.3 MH alabiliceksiniz. CORE CLOCK +180 MEMORY CLOCK +500 POWER LIMIT 110 Olacak şekilde ayarlarsanız ayda ort kazancınız 80 tl kazar artacaktır . İyi kazançlar
  11. uomerlutfi

AFTERBURNER POWERLIMIT ARTTIRMA AZALTMA

Merhaba arkadalar gtx 1650 ıle mııng yapıyorum . afterburner dan core clock olsun memeory clock olsun cok az degerler ıkle artırıyorum kendımce oc apıyorum. ama aklıma takılan powerr limitr oldu power lımıtı dusurunce kartın kullandıgı watt 90 dan 120 ye fırlıyor power lımıtı 110 a 105 e...
Top Bottom