Arama sonuçları: *

1. A

ekran kartı fan alımı

ekran kartım çok ısınıyor orjinal fan bozuktu değiştirdik bu fan baya kötü soğutmuyor orjinal fanı tekrar satın alabilir miyim nerelerden bulabilirim yardımcı olabilecek var mı?
  2. A

Yardım fps artınca ekran kartı ısınıyor

her oyunda dusuk ayarlar ile normal duzeyde fps aliyorum fakat ekran karti ısıniyor ve görüntü gidiyor oyun oynayamıyorum vs. surekli güç azaliyor sanki fpsimi düsürmek zorunda kaliyorim param da yok fan alamiyorum + fanımı 50 dereceden itibaren %100 kulaniyorim yardim edin
  3. A

Yardım ekran kartı fpsden dolayı ısınma

her oyunda dusuk ayarlar ile normal duzeyde fps aliyorum fakat ekran karti ısıniyor surekli güç azaliyor sanki fpsimi düsürmek zorunda kaliyorim param da yok fan alamiyorum + fanımı 50 dereceden itibaren %100 kulaniyorim yardim edin
  4. A

kasamı ve ekran kartı soğutma önerisi

Kasamın içi çok sıcak ekran kartı herhangi bir oyuna girdiğimde ısı derecesi uçuyor.GT 730 - İntel Pentium G4400 8 GB Ram 2400 mhz idi sanirim power kaç watt bilmeyerek kullaniyorum rahatça bütün oyunları düşük grafiklerde oynayabiliyorum ssd yok kasamda sadece bir fan var fotoğraftan da...
  5. A

kasamı ve ekran kartımı soğutma önerisi

Kasamın içi çok sıcak ekran kartı herhangi bir oyuna girdiğimde ısı derecesi uçuyor.GT 730 - İntel Pentium G4400 8 GB Ram 2400 mhz idi sanirim power kaç watt bilmeyerek kullaniyorum rahatça bütün oyunları düşük grafiklerde oynayabiliyorum ssd yok kasamda sadece bir fan var fotoğraftan da...
  6. A

Kasamı ve ekran kartımı soğutmam için yardım

Top Bottom