Arama sonuçları: *

1. Furkan Arslan

İnternetten Film Nasıl İndirebilirim

İnternetten basit yoldan vürus olmadan film nasıl yüklerim hangi siteden yüklerim ?
  2. Furkan Arslan

The last of us hayranıyım dizi film önerisi yaparmısınız

arkadaşlar the last of us bu dünya da en sevdiğim oyundur 1. oyundan kastediyorum 2 . oyunun hikayesi sarmadı her neyse the walking dead e başladım gayet sevdim ve anladım ben zombili filmleri seviyorum var mı öneriniz
  3. Furkan Arslan

Bu Hangi Filmbilen yazabilir mi ?

öncelikle merhabalar , bugün bi tane arkadaşım bana bi film var dedi filmde vatanına dönmek istiyen birisinin vatanı işgal ediliyor ve o da mecburen havalalanında kalıyor bu filmi bilen var mı ? not: arkadaşımda ismini bilmiyor .
  4. Furkan Arslan

Netflix de izlediğim dizi 7 Eylül'de neden kaldırılıyor

Arkadaşlar Netflix üzerinden that 70's show dizisini izliyorum (bu arada çok zevkli bir dizi tavsiye ederim) diziye tıklayınca sol üst tarafta bu dizi 7 Eylül tarihine kadar izlenebilir diyor sebebini bilen var mı ??
  5. Furkan Arslan

Arkadaşlar google dan indirdiğim filimler gözükmüyora

Arkadaşlar google dan indirdiğim filimler gözükmüyora karşıdan yüklenenlere baktım ordada gözükmüyor filmler diye dosya açmıştım bulamıyorum nerden bulabilirim ? acil cevap verebilirmisiniz
  6. Furkan Arslan

Arkadaşlar Netflix de diziler açılmıyor sorun nedir ?

Arkadaşlar Netflix de diziler açılmıyor sorun nedir ? google dan girince giriyor fakat kendi programından grimiyor sadece pc için geçerli diğer tüm cihazlarda giriyor telefon,ps4 v.s sorun nedir
  7. Furkan Arslan

Film İndirme Sitesi önerir misiniz? ?

Arkadaşlar Film İndirme Sitesi önerir misiniz? ? 1 ay internetsiz ortama gidiyorum laptop götürcem netflix var ama netflix üzerinden film indirelemiyor diye biliyorum site olarak önerirseniz çok daha iyi olur programla uğraşmak istemiyorum şimdiden teşekkürler
Top Bottom