Arama sonuçları: *

1. İCarL

Yapay v*jina pt2. İnceleme.

Öncelikle konuya şöyle bi giriş yapmak istiyorum. İlk açtığım konu kilitlenmiş? Sebebini bilmiyorum, bu forumda cinsel sağlıkla ilgili şeylerin yasak olduğunu sanmıyorum. Zaten forumun ana sayfasında olan reklama bakarsanız bence konumun forumda yasaklanmasının saçma olduğunu anlarsınız. Umarım...
  2. İCarL

Yapay vajina evde nerede saklanır.

Selam arkadaşlar, anlık bir hevesle büyük suni vajina aldım. Ancak ailem ile yaşıyorum ve odamı kardeşimle paylaşıyorum. Ev 3+1 nerede saklayabilirim acil yardım. Lütfen "Alma, ailen varsa niye aldın" vb. Gibi saçma şeyler yazmayın.
  3. İCarL

Eski bir cs:go sunucusunun discord adresini arıyorum ismi waqqaberry

Eskiden çok sevilen WaqqaBerry sunucusu kapandı ancak hala aklımda. Sunucunun discord adresini bilen varsa atabilir mi?
  4. İCarL

Hayatımda ilk kez cs2 oynayacağım ayarlar nasıl olmalı?

İşin aslı hayatımda ilk kez internet kafeye gidecek olmam ve cs:go gidişinden sonra bir daha cs2 girmedim. Şimdi bi bakiyim nasıl olmuş diye, ancak maks 3 saat açıcağımdan zaman kaybetmek istemiyorum. Ayarları hızlıca nasıl yapabilirim?
  5. İCarL

Vergisiz telefon en fazla kaç gün sonra tanımlanmalı?

Vergisiz telefon alacağım ancak sistem daha açılmamış telefon şimdi alıp kullanmaya başlasam sistem açıldıktan sonra telefonun vergisi için iade istesem kabul ederler mi? 1698939384 Lütfen sadece bilgi sahipleri yazsın.
  6. İCarL

Kaşımın ortasını alim derken biraz fazla aldım.

Arkadaşlar kaşımın ortasını alacaktım ama acelem olduğundan biraz fazla yan tarafı kestim. Aşırı belli oluyo şuna kaşımı bozdum çok belli değil ancak okulda ne yapacağım? Yardımcı olurmusunuz.
  7. İCarL

Yardım! Yolda kaldım.

Yolda kaldım param da kalmadı, polis durdurmaya çalışıyorum kimse durmuyor? Bir polise sordum yasak diye seslendi ne yapmam lazım?
  8. İCarL

Cloudflare doğrulanmıyor.

Bütün tarayıcıları denedim, siteye girdiğim andan itibaren bu hep dönüyor, olmuyor wifi ve mobil internet ilede denedim öylede olmuyor. Yardımcı olucak varmı?
  9. İCarL

Alınabilcek Airsoft silahlar hangisi?

Abim saçma bir şekilde birden airsoft silahlara ilgisi arttı, neden bilmiyorum? Ama benide tetikledi, bende dedim bi konu açiyim hiçbirşey bilmiyoruz alınabilecek f/p airsoft tabancalar hangisi? Öneri istiyoruz bütçe önemli değil.
  10. İCarL

Youtube da video içinde bir sözcük aratabilirmiyim?

Biraz önce açtığım konuda e-posta bir youtuber in e-postasıydı, eskiden bir çocuk paylaşmıştı bende küçüktüm koydum. Şimdi ise o videoyu arıyorum nasıl bulabilirim?
  11. İCarL

Laptop bi açtım gibi Windows Onarım Yerine Attı.

Aslında pekte önemli değil format atar devam ederim, ama bilenler bilir içinde program var. Program yayınlayıcısı ile konuştum veriler kurtarılacak ancak 1500 tl para istiyorlar. Şifreyi bilmiyorum gmail şifresi istiyor. Yardımcı olurmusunuz?
  12. İCarL

Vergisiz en iyi hangi telefonu alabilirim?

Şakaya vurmadan en F/P hangi telefon veya laptop? Ona göre almak istiyorum, Allah reis den razı olsun! 1694279088 Birde ben bu telefonu başkasına versem nasıl anlicaklar aydınlatırmısınız?
  13. İCarL

Cs:Go yazılar çok küçük.

Yazılar gözükmüyor bile nasıl büyütülür? https://hizliresim.com/23v8xym
  14. İCarL

GeForce Now indirdim hangi uygulamaya sol tıklasam özellikler açılıyor.

GeForce now yükledim Google da takılıyorum sonra giriyim dedim ama girmeden önce klasöre atiyim, klasöre götürüyorum gitmiyor? Yapıyorum olmuyo güncellemek için program kaldırdan kaldırmıştım, ancak hala klasörde GeForce now var idi. Hala sürüklüyorum olmuyor girmiyo, sonra masaüstünde...
  15. İCarL

PC kendini temizliyo seri yardım lazım!

pc yi kapattım açtım hiçbir şey yoktu (kablolar dolanmıştı) düzelttim açtım güncellemeler yapılıyor dedi 20 dk sürekli yeniden başlayıp durdu sürekli Güncelleme yaptı şimdide temizleniyor diyo??? Temizlenirse biterim! 1691574310 %100 oldu birden…
  16. İCarL

Bloxflip sitesi hakkında

Siteye genel olarak baktım Türkiye’den roblox YouTuber ı olan Fa*** TP* adlı kanalda denenmiş onaylanmış 2 adet bloxflip hakkında videosu var. Ancak forumlarda bu site hakkında çok fazla bilgi yok, araştırmalarım doğrultusunda site güvenli, kolay kolay ban yemezsiniz ancak report edilir veya...
  17. İCarL

Bloxflip ana hesapla girsem sıkıntı çıkarmı?

Bloxflip oynicam tüm yt ler bacon hesaplarla giriyo, ben ana hesapla girsem sıkıntı olurmu?
  18. İCarL

Bloxflip e papara ile yatırsam patlarmıyım?

Arkadaşlar bloxflip oynamak istiyorum şimdi papara ile yatırsam bana 20k kitlemezler değil mi? Zaten kumar oyunu ama çoğu kişi öneriyor, Türkiye’de yasak bu site. Yatıranlarınız varsa (son 1-2 ay içinde) aydınlatırmı beni? Veya roblox üzerinden ucuza Robux atıcak. 1690958582 Ayrıca bende hadi...
  19. İCarL

260-350 W arası Vantilatör önerisi lazım.

Bütçe 3700 tl arası fln yardımcı olmalısınız lütfen istanbulda oturduğum yerde terliyorum.
  20. İCarL

DA forumda gördüğüm en iyi konu.

Gereksiz diyebilirsiniz ancak gördüğüm en epik (benim için) konu, paylaşmasam olmazdı. https://forum.donanimarsivi.com/konu/basim-bueyuek-belada.338341/page-6
Top Bottom