Arama sonuçları: *

1. ALExsa

Bu alibaba reklamlarından nasıl kurtulucam

Arkadaşlar alibaba reklam ları sürekli karşıma +18 reklamlar deli oluyorum sadece geçen gün alibabada klavye bakmıştım sürekli +18 reklam çıkıyor kapatma tuşuna basıyorum kapanıyor ama kapanmayn reklam larda var kenarda gözüküyor deli oldum 1 haftadır uğraşıyorum
  2. ALExsa

En büyük drone vs si olabilir

https://www.oyuncakhobi.com/sjrc-f22s-pro-4k-kamerali-drone-seti-35-km-menzil-engel-algilama-35-dakika-ucus-suresi-canta-eis-stabilizasyon VS...
  3. ALExsa

Agalar drone uma parça lazım ince uzun demir parça nerden bulabiliceğimi bilen?

Aga bende corby cx007 eskş bi drone var bunun bi pervanesi dönmüyo dönmesi içinse 4 cm 3 cm uzunluğunda ince demir bş parça lazım nerden bulucam ss leri altta bitanesindr demir var bitanesinde yok bunun gibi olmalı nerden bulurum
  4. ALExsa

PC EM DE VİRÜS VARMI BİRİ PC DEMİ

Arkadaşlar selam geçen gün bişey indirdim bir adam yazdı bütün verilerin elimde gerçekten de elindeydi discordum a instama her yerde girdi ama hallettim pc ye format attım ve bütün şifreleri değiştirdim ama bügün lol oynarken usb takınca bi ses geliyor ya o ses geldi bi an içime bişey oturdu...
Top Bottom