Arama sonuçları: *

1. yalnızbiri01

İzlediğim animenin mangasını okumak istiyorum fakat bulmiyorum yardım

Merhaba arkadaşlar ben 1 ay önce 86 animesini bitirdim Türkçe çevrili mangası yok mu mangaokutr de bı tane buldum fakat liseye filan gidiyorlar halbuki 86 politik ve savaş icerikli nerden okuyoabilirim yardım lazım sağolun
  2. yalnızbiri01

ANİME ONERİSİ lütfen

Beyler bana romantizm aşk çin...Elik olmaysan anime önerir misiniz
  3. yalnızbiri01

Shopier nedir yardıma ihtiyacım var

Arkadaşlar merhaba shopierden sadece link üzerinden mi alışveriş yapılıyor instegram vs hesabı olmayan magzalardan nasıl alışveriş yapılır
  4. yalnızbiri01

Köpeğime isim önerileri

Arkadaşlar husky bembeyaz erkek köpeğim için isim önerileri lütfen 🥺
  5. yalnızbiri01

Yurt dışı alışveriş düzenlemesi hakkında yardim

Beyle temudan 4 bin TL kim alisveris yaptım ve ondan sonra haberi gördüm galiba 20 sinde yürürlüğe girecek sizce ürünlerim gelir mi iptal mi edeyim
  6. yalnızbiri01

Üzerime nitrik asit geldi

Beyler selam oncelikle sulama yaparken boru üzerime su ile karışık nitrik asit geldi bu durumda ne yapmam lazım üzerimde pantol vardı hemen çıkardım kızardı üzerine ne sürsem iyi gelir bazik bir şey iyi gelir mi patetes filan cahiligim yüzünden kusura bakmayin
  7. yalnızbiri01

Nasıl para kazanabilirim ?

Merhaba arkadaşlar internete para kazanabilcegim bir yontwm filan var mı?
  8. yalnızbiri01

Hiç bir şeye tahammülüm kalmadi

Arkadaşlar merhaba artık o kadar sıkıldım ki annemler konuşurken bile sert konuşuyorum ve bu dan dolayı kendimi kötü hissediyorum namaza filan başlamayı dusunuyorum belki beni sakinleştirir hayatımı duzene sokar diye sizin öneriniz nedir ne yapmam lazim
  9. yalnızbiri01

Borsada haram olduğunu bilemdigin hisseyi almak günah mı

Merhaba öncelikle birkaç sorum var araştırdım ama sonuç fazla cimadi beyler borsa da haram olduğunu bilmediğim hisseler aldım günahı yazılır mı Borsada haram hisseden kazandığım parayı ne yapmam lazım Borsada helal ya da haram olduğu bilinmeyen halka arz olan hisseler faiz olmadan almak günah...
  10. yalnızbiri01

Günlük hayata yaşadığınız sorunlar neler ?

günlük hayataki sorunlarınız neler örneğin uzun yol yürüyorum ayağım ağrıyor gibi
  11. yalnızbiri01

Kitap yazıyorum özeti nasıl ?

HAYELER DÜNYASI sözlerin faydasız olduğu bir dünyada yaşamak ne kadar iyi olabilir ? ya da hayallerin boş bir düşünceden fazla olmadığı bir dünya ya da gezegen ? ya da büyük bir küre kim bilir ? insanlığın...
  12. yalnızbiri01

Toplumsal kuraların sosyal düzeni sağlanmasındaki rolü ?

arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz yarın sözlüm var
  13. yalnızbiri01

EDEBİYAT ÖDEVİM İÇİN HİKAYE YAZDIM NASIL OLMUŞ

HAYELER DÜNYASI sözlerin faydasız olduğu bir dünyada yaşamak ne kadar iyi olabilir ? ya da hayallerin boş bir düşünceden fazla olmadığı bir dünya ya da gezegen ? ya da büyük bir küre kim bilir ? insanlığın...
  14. yalnızbiri01

MSÖ de okuyan var mı ?

merhabalar ben ünüversiteye hazırlanıyorum hedefim msö ama tek korkum sağ gözüme küçüken cubuk girdiği için az blanık görüyorum gözlük kulllanmam gerekli ama kullanmıyorum biraz araştırdım lazer amaliyatı olunca sıkıntı olmuyormuş doğru mu arkadaşlar 5 yaşımdan beri hayalim msö bana bir sıkıntı...
  15. yalnızbiri01

güzel anime önerisi.

Anim eönerir misiniz 24 bölümlük filan güzel olan
  16. yalnızbiri01

14 yaşında borsa hesabı acabilir miyim

Arkadaşlar ben 14 yaşında biriyim elimde belli miktarda para var ve borsaya yatırım yapmak istiyorum peki borsa hesabi 14 yaşında acabilirmiyim şimdiden tesekkurler
Top Bottom