Arama sonuçları: *

1. Kratos2008

2.000.000 araba önerisi

4 kapılı sedan olursa iyi olur aklımda hiç fikir yok bilgide yok bmw veya Mercedes olurmu bilmiyorum o fiyata ama olursa iyi olur bide modifiyeye açık olursa mis
  2. Kratos2008

Bu gercekmi yoksa yalanmı?

bu gercekmi
  3. Kratos2008

Okul Dışında Neler yapabilirim?

Agalar okul okuyom yanında ekstra bi bölümde yetenek vs istiyorum yada okul bitirmeden önce para kazandıracak bi iş bilgisayardan olabilir? önerileriniz neler?
  4. Kratos2008

Ülkenin geldiği Son durum bumu gerçekten?

Arkadaşlar şöyle olaylar karşıma çıktıkca artık bazen bu halktan bir şey olmayacağını boşa çabalıyacağımızı düşünüyorum sizin fikirleriniz neler biz herzaman bu kadar kötümüydük ya ? 1704125543 keşke böyle insanlar yaşamasa
  5. Kratos2008

1k olmusum oleyy 😎😎😎

1k mesaj olmuşum aga söyle oldum - Mesleğiniz ne - Babayim
  6. Kratos2008

Bu olay tek bendemi oluyor sizdede oluyormu?

Arkadaşlar olay tam olarak şu 1703787226 nası çözerim bu olayı yardım edin plz gecen hafta oldu cozum bulamadım buraya geldim vallah cevaplarınızı bekliyorum
  7. Kratos2008

Hangi ekran kartını neden kullanıyorsunuz?

Arkadaşlar genel olarak merak ettim ne kullanıyorsunuz amd nvidia intel hangi modeller ne gibi yanları güzel işinizi görüyormu ben kendim 306012gb kullanıyorum
  8. Kratos2008

çorum ve ankara kurtmu?

agalar bu sehirler kürtmü
  9. Kratos2008

Ürün İçeriği ve özellikler farklı?

https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-galaxy-a34-8-256-gb-akilli-telefon-gumus.html#urun-ozellikleri özelliklerde ram 4gb başlıkta 8gb özelliklerde 5g başlıkta 5g yazmıyor 5gmi şimdi telefon birde rami 8mi 4 mü?
  10. Kratos2008

Fotokopi Makinası önerisi

Arkadaşlar fotokopi makinası alıcam ama hiçte anlamıyorum bişeyler önericek varmı bütçe max 10k
  11. Kratos2008

Amazon kara cuma indirimleri ne zaman başlıyor?

Arkadaşlar ne zaman başlıcak bu indirim.
  12. Kratos2008

Sinerjiden memnunmusunuz?

Sinerjiden memnunmusunuz?
Top Bottom