Arama sonuçları: *

1. dreamuiz

Basit şeyleri unutma sorunu

Arkadaşlar eskiden söyleneni veya yapacağım şeyi kolay kolay unutan birisi değildim. Şimdi basit şeyleri unutur oldum ama ciddi şeyler de hep aklımda dolanır. Mesela ustam şu saatte bunu yapacağız diyorsa onu unutmam. Ama mola da kendime kahve yapmayı unutur oldum. Markette alışveriş yaparken...
  2. dreamuiz

İlk Aldığınız/Girdiğiniz İş Günü

İlk iş maceranız nasıl geçti? İşe ilk girdiğiniz gün veya başkasından ilk aldığınız iş (tanıdıktan pc alıp format atmak gibi) anınızda neler hissettiniz?
  3. dreamuiz

Samsung ML-1610 Çıktı Sorunu

Herhangi bir çıktı almak istediğimde silik şekilde basıyor, bu yeni olan bir şey değil sadece bir süredir ihtiyacım olmadığı için toner değişimi ihtiyacı duymuyordum ve artık yavaş yavaş işim düşmeye başladı. Yazıcıyı arkada ki düğmeden kapatıp açınca düzgün basıyor sonra tekrar kapatıp açınca...
  4. dreamuiz

Genel-kültür edinme amaçlı

Herkes genel-kültür edinmek adına bildiği şeyleri yazsın biraz kültürlenelim 😁
  5. dreamuiz

Öğrendiğinizde "vay be" dediğiniz şey...

İlk pc ile ilgilenmeye başladığım zamanlar işlemcilerin nesillerinin sonlarında ki harflerin öylesine olduğunu sanıyordum ve özellikle işlemcinin içinde ekran kartı olabileceğini öğrendiğimde çok şaşırmıştım.
  6. dreamuiz

Üniversite okumaya gerek var mı?

Meslek lisesinde ağ işletmenliği ve yönlendirme bölümü okumaktayım bu sene son. Okulun sınav ile vermiş olduğu cisco sertifikalarım var. Ayrıyetten genel olarak bilgili ve öğrenime açık birisiyim. Üniversite okumasam iş imkanım olur mu? olursa nasıl olur? Açıktan bu bölümle alakalı bir bölüm var...
Top Bottom