Arama sonuçları: *

1. Azexxes

Hepimizin Kurban Bayramı Mübarek olsun

Bütün forum olarak Bayramınız mübarek olsun
  2. Azexxes

Tulsa King nereden izleyebilirim

Tulsa king sadece paramount+ da yayınlanmış. O da ülkemizde kullanılamıyor. Vpnle vs denedim yine olmadı. Telegramda bir kanalda buldum ama Arapçaydı. Bilen varsa özelden vs. Link paylaşabilir mi? İngilizce olsun yeter altyazılı vs. Olmasına gerek yok
  3. Azexxes

Ev sahibim beni tehdit ediyor

Az önce emlakçı ile saçma bir olay yaşadım. Normalde her ayın 19u ev sahibinin ibanina kira ve faturayı gönderiyorum. Bugün ayın 18i. Kira fatura islerine apartmanin yaninda emlakci var o bakıyor. Bende ev sahibinin numarası vs yok. Ben bana gelen su faturası 200 tl ve bunun fazla olduğunu...
  4. Azexxes

Yeşil pasaport ile gidilebilecek güzel ülke önerisi

Arkadaşlar yeşil pasaportum var 1 2 haftalığına bir ülkeye gezme amaçlı gitmek istiyorum. Türk lirasi ile gideceğim icin asiri pahali olmayacak bir yer önerebilir misiniz malum öğrenciyim. Veya şu ülkeyi kesin gidip görmelisin dediğiniz bir yer var mı? Önerilerinizi bekliyorum
  5. Azexxes

Hopi paracık kazanmak isteyen?

Hopi paracık kazanmak isteyen varsa özelden yazsin kodumla giris yapin 2 miz de 5 paracik kazanalim. Son 5 gün kalmış. Kodu paylasirsam konu siliniyor. O yüzden direk yazmadım
  6. Azexxes

Boş yere yine uyarı yedim neden?

Az önce konulardan birinde adam bus simulator 2018 crackli nerden indiririm diye sormus. Bende su sitede crack yok repack dosyasi ordan indirebilirsin yazdım. Ama link vs paylasmadim. Forum kurallarinda ise link paylasimi yaziyor aynen söyle : İllegal, korsan içerik linki paylaşımı Ee ben link...
  7. Azexxes

Tüketici haklari Mahkemesine başvuru

Arkadaşlar mahkemeye başvuru yapacağım fakat telefon numarası ve e posta adresini bir türlü kabul etmiyor. Ne yapmam lazım. Doğru giriyorum herşeyi fakat kaydet kısmına gelince kırmızı gösteriyor buraları kabul etmiyor.
  8. Azexxes

Annemin üzerine olan hattı kendi üzerime alabilir miyim?

Arkadașlar 19 yașındayım vodafone hat kullanıyorum. Fakat hat annemin üzerine. Ben bu hatta numara değiștirmeden kendi üzerime alabiliyor muyum? Yoksa yeni numara mı almam gerek
  9. Azexxes

Hepsiburada rezilliği

1.5 hafta önce hepsiburadadan taotronics soundliberty 53 pro kulaklığını 100 tl indirimle 149 TL'ye satın almıștım. Aldıktan 2 gün sonra içerisindeki metal tırtıklı kısımın yapıșkanı söküldü. Bende hepsiburada üzerinden tamir talebinde bulundum. Neyse 1 hafta geçti üzerinden șimdi bana mesaj...
  10. Azexxes

Bu resim bir oyuna mı ait bilen varmı

Bu resim neyin resmi arkadaşlar bilen varmı
  11. Azexxes

Mobil Donanım Arșivi forumun yeni görünümü

Foruma girdim artık bașlıklar daha küçük ve birbirine yakın yanında da soru isareti konusma baloncugu resmi felan var. Yeni mi geldi bu yoksa sadece bende mi böyle
  12. Azexxes

Șirinler oyuncak seti kaç tl eder

Elimde 24 tane șirinler seti var. Zamanında dolar 3.5 ken süpriz yumurtalardan toplamıștım. 2 li si 6 TL'ye satiliyodu. Bunlari satsam kaç tl eder. 1621269331 Resim eklemeyi unutmușm
  13. Azexxes

Hepimizin bayramı mübarek olsun

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız mübarek olsun. Nice bayramlara inșallah.
  14. Azexxes

Muhabbet kușum kaçtı

Șuan bu konuyu açarken bile hala ağlıyorum. Kuș kafesi balkondaydı bende eve yeni geldim. Kușu elime alıyım az seviyim dedim tam o sırada annem çıkarma cam açık demeye kalmadı kușum kaçtı. 1 yıldır bendeydi. Eși de vardı anlık dikkatsizliğimden kaçtı gitti. Bende 5. Katta oturuyorum. Hemen...
  15. Azexxes

Erdoğan'ın hangi ülkeden bahsettiğini buldum

Arkadașlar linki așağıya bırakıyorum izleyin meğersek biz yanlış anliyomușuz. https://www.instagram.com/p/CM4ybnOnMmP/?igshid=m5l9cwr2pbn7
  16. Azexxes

Berat kandiliniz mübarek olsun

Arkadașlar hepinizin Berat kandili mübarek olsun.
  17. Azexxes

Yanlışlıkla baska birisinin epostasiyla kaydoldum

Aliexpresste kupon alabilmek için yeni hesap actim. Fakat e postami yanlis girmisim farketmedim oda baskasininkiymis.ben 2 tane űrűn siparis ettim. Bunlara ne olur. Kartimi da kaydetmistim. E postami degistiremiyorum kod gonderiyor yanlis girdigim postaya. Ne yapabilirim yardimci olurmusunuz
  18. Azexxes

Muhabbet kușum boncuk yedi

Muhabbet kușum boncuk yedi mercimek büyüklüğünde agzinda yarısını kırdı düșürdü. Bisiy olurmu
  19. Azexxes

Videolarımın altyazıları nasıl olmuș

Arkadașlar kanalımın altyazıları nasıl olmuș șimdilik süngerbob ve kongvs godzillaya ekledim. Into the darka daha sonra ekleyeceğim. Kendim çevirdim nasıl olmuș bakabilirmisiniz. Abone olursanız da güzel olur. (Not:reklam amacli degildir) Kanal linki ...
  20. Azexxes

İngilizcesi İyi olanları Konuya Alabilir Miyim?

Arkadașlar benimde ingilizcem iyi kendi videoma altyazı çevirileri ekliyordum fakat șu videoda 1.02 ve 1.04 arasında ne diyor seriously bob dan sonra 1612014320 Out louder a bit diyo gibi ama emin degilim yanlis yazmak istemem
Top Bottom