Arama sonuçları: *

1. jordanmsd

Para biriktirme taktiği

Selamlar. Elimde çok para tutabilen biri değilim. O yüzden adam akıllı para biriktiremiyorum. Reşit olmadığım için çalışamıyorum. Ne yapabilirim? Şu an gram altınım (2600tl)m var. Birde 1200 lira alacağım. Böyle devam edersem bilgisayar almam biraz zor.
  2. jordanmsd

Dakikada 50 Kelime İyi mi?

Az önce klavye hız testi yaptım ve dakikada 50 kelime yazabiliyormuşum. sizce bu iyi bir değer mi?
  3. jordanmsd

konumu paylaşamıyorum

Çok güzel bir indirim bulmuştum ben de sıcak fırsatlar kısmından bunu duyurmak istemiştim fakat bu sorunla karşılaştım. 1718054129 @Mehmet Yılmaz
  4. jordanmsd

Sanırsam bu sene de bilgisayar alamayacağım

Selamlar cumartesi gunu bursluluk sınavım vardi ona bayagi hazirlanmistim ve sure yetmediginden fen kismini yapamadim sadece 1 soruyu yaptim buyuk ihtimalle kazanamadim suan bayagi bir para biriktirdim ama ben elimde para tutamayan biriyim nasil alacagim ben bu bilgisayari? Kurban bayramini...
  5. jordanmsd

Geforce Exprience'a giriş yapamıyorum

Valorantta hata alıyordum sürücülerle alakalı. Hatta bunun hakkında konu bile açmıştım. Yetkililer geforce exprience'i indirmemi söyledi. Ben de indirdirdim. Giriş ekranında böyle takılı kalıyor. Ne yapmalıyım?
  6. jordanmsd

Size bu ses rahatsız edici geliyor mu?

Windows 95'in başlama sesini çok rahatsız edici buluyorum ben. Size de öyle geliyor mu?
  7. jordanmsd

Gaming gen sitesindeki sorun

Selamlar. Yakında gaming genden bir bilgisayar alacağım.Genellikle gaming gene mobil cihaz ile giriyorum. İstediğim sistemde 2x8 (16g) ram yerine 1x16 (16g) ram var. Bunu 32'ye yükseltecektim fakat ram sayısı arttırılamıyor. Nasıl arttırabilirim?
Top Bottom