Arama sonuçları: *

1. veneficus

PS3 kolunu PC ye bağlama

Evdeki PS3 kolunu Bluetooth adaptör ile PC ye bağlamak istiyorum gecikme falan olur mu?
  2. veneficus

Havya lehim makinasının ucunu pirize soktum

Lütfen yardım edin ucunu pirize soktum sonra makine bozuldu 6500 lira usta öğrenizrse mahfolirum hiçbir şekilde çalışmıyor ucunu pirize sokunca pirizde patlama oldu birdahada açılmadı yardımm edin Cihaz:sugon t26d
  3. veneficus

Gelen kargoya tutanak tutturma

Beyler Teknosa dan monitör sipariş ettim ve kutu hasarlı ise tutanak tutturun iade edin diye SMS geldi bizim kargoları güvenlik alıyor ben çalışıyorum onu nasıl yapıcaz güvenliği uyarmam mı lazım illa hatta direkt bırakıp gidiyorlar kargo şirketi Aras kargo
  4. veneficus

opera çok yavaşladı ne yapmalıyım

aşırı yavaşladı bi konu yüklemek için 3dk bekliyorum youtube ye girmek için 1dk bekliyorum ama chromede direkt giriyor
  5. veneficus

Selçuksports ne kadar internet yer

Otelde internet yok ve mobilden izlemem lazım çok internet yer mi
  6. veneficus

Klimacı olan var mı?

Kılima cılık iyi bir meslek mi
  7. veneficus

Kılimacılık mı plastik enjeksiyon mu,?

Hangisi
  8. veneficus

Plastik enjeksiyon mu oto elektrik mi

.....hangsi
  9. veneficus

Play store den kalkmış uygulama indirme

2016 2017 yıllarında play storede istediğiniz wifi nin şifresini kıran bı uygulama vardı ve bu uygulama sonradan kalktı aptoide uygulamasından indirmeyi denedim ama uygulama çalışmadı play storede kalkmış uygulamamalı indirebileceğim başka bir uygulama var mı
  10. veneficus

sanayide meslek önerileri

sanayi için iş önerileriniz var mı
  11. veneficus

tek gönderimlik foto kaydetme

whatsapp da tek gönderimlik foto kaydetme yöntemi var mı
  12. veneficus

Eray ın discord dan ban yedim

Eray ın discord dan ban yedim ne yaptığımıda bilmiyorum nasıl banımı nasıl kaldırttırabilirim
  13. veneficus

yavru kedinin gözü iltihap oldu

gözü böyle olunca kaynamış ılık su ve ılık çay demi ile pansuman yaptım gözü yaklaşık 3 4 gündür böyle ne yapmalıyım
  14. veneficus

silinen e postayı geri getirebilir miyiz

yaklaşık 1 sene önce sildiğim e posta adresini geri kurtarabilir miyim ?
Top Bottom