Arama sonuçları: *

1. Oneomous

A sitesinde numaramı dağıtan birisi var

Merhaba site ismi vermek yasaktır diye yazmıyorum a sitesi var chatleşme sitesi gibi birisi orada kadın nickli ismiyle açıklamaya numaramı koymuş günde 1 kişi felan wpden yazıyor rahatsız olmuyorum fakat bunu yapan kişinin yanına kar kalmasını istemiyorum Whatsapp profil fotoğrafımı açık yaptım...
  2. Oneomous

Dışülkeden 3lü priz hakkında

Güncel kullandığım yonca 3lü prizden dızz diye ses geliyor açma kapaması olacak şekilde bir tane lazım ama kalitesiz olmasın istiyorum 2 telefon ve 1 pcyi şarj ediyor bir şey olursa büyük maddi sorun olur...
  3. Oneomous

Klima Btu hesaplama konusunda

Odam max 10mt2 ve bana klima lazım öncelikle 9000btu bakıyordum fakat 12000btu alsam ne gibi eksi yönleri ne gibi artı yönleri olur bilenler yardımcı olabilir mi ayrıca klima önerisi varsa iyi olur max 13k
  4. Oneomous

1050 sistemim ne kadar eder ?

Arkadaşlar merhaba elimde Gtx 1050 2gb asus oc İ3 7100 3.9ghz 8gb ram 2333mhz ddr4 Zalman 600w psu B250m pro vd Anakartta tek sorun arka yeşil hoparlör girişi çalışmıyor o kadar Sizce bu ne kadar eder yani hangi fiyat aralığı 3700 yazdım ama ?
  5. Oneomous

Matkap önerisi (400tl)

Bütçe 400 civarı ayda yılda bir lazım oluyor işimi görse yeter bütçe düşük olduğu için şarjlı olsa bile bu fiyata güzel bir şarjlı olmayacağı için kablolu tercihim İndirimde olan bildiğiniz varsa sevinirim. Amazon tercihimdir 6taksit vade farksız olduğu için.
  6. Oneomous

Toygameshop Güvenilir mi ?

https://www.toygameshop.com/what-do-you-meme-party-game Bunu alıcaktım fakat buradan daha önce alışveriş yapan veya duyan oldu mu ?
  7. Oneomous

Sportive güvenilir mi ?

Sportive adlı bir site var ayakkabı satıyor ve alacağım ayakkabının hem bedeni orada var +olarak biraz daha ucuz güvenilir mi daha önce alışveriş yapmış olan birisi var mı ? 50 100tl felan olsa bu kadar sorun olmaz ama dolandırılmak istemem şahsen
  8. Oneomous

Discord 5-10 dakika sonra sesimi göndermiyor

Kullanıyorum fakat 10 dakika sonra sesim gitmiyor sorun mikrofonda değil odadan çıkıp girince veya mikrafonu defaulta çekince düzeliyor fakat 5 10 dakika sonra yine tekrarlıyor.
  9. Oneomous

Trendyol 20TL Aldım Nasıl Kullanabilirim ?

20tlyi aldım Bunu almak istiyorum fakat 13tl daha karttan atıp alabilirim değil mi ? 13tl daha attıktan sonra 33tl olduktan sonra tam nasıl alıyoruz ? https://www.trendyol.com/tkz/oyuncu-dikdortgen-40x30-cm-kaymaz-mouse-pad-p-4074890?boutiqueId=411304&merchantId=105221
Top Bottom