Arama sonuçları: *

1. ismail uyar

Bu saatin değeri nedir ?

2. ismail uyar

okulda içtigim sigara cezası polislige engelmi

Merhabalar taze taze yazayım aklıma çok takıldı şuan ceza yemiş degilim elimde bir kagıt yok fakat bugün müdüre lavaboda sigara içerken yakalandım 12 sınıfım webde araştırdım herhangi bir bilgi bulamadım şuanlık ceza yemiş degilim sadece ismimi aldı sonra cagıracagını söyledi bu polislik için...
  3. ismail uyar

bu awpnin degeri nedir ?

bu awpnin degeri nedir arkadaşlarıma sordugumda degerli bir şey oldugunu söylediler anlayan varsa piyasası nedir bilen varmı kaçtan gider ? (NOT: DEĞERLİ OLMASININ SEBEBİ ALTIN BOMBA VE CT KEDİ)
  4. ismail uyar

Csgo 2 cıkana kadar bekletmek mantıklımı?

Csgo 2 çıkana kadar bekletmek mantıklımı (şimdi satsam bir site üzerinden tahmini ne kadar alabilirim ?)
  5. ismail uyar

sizce bu sistem ne kadara gider

GIGABYTE H410M S2H V3 2933MHz DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart EVGA GeForce GTX 1650 SC ULTRA GAMING 4GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı CORSAIR 8GB Vengeance LPX Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram (8x2 :16 gb] KIOXIA EXCERIA 500GB NVMe M.2 SSD (1700MB Okuma / 1600MB Yazma)...
  6. ismail uyar

PC alamamaktan bıktım bir bahtızlık var

Merhabalar arkadaşlar sistem nerdeyse 5-6 aydır arıyorum fakat ya param sisteme tam yetmiyor alamıyorum yada işlemcisi veya ekran kartı düşük oluyor vazgeçiyorum herneyse diyorum bide 2.ele bakayım 2.eldede adamlar sıfırdan daha pahalı fiyat çekiyorlar çıldırıyorum gerçekten artık bıktım artık...
  7. ismail uyar

Yarın altına yatırım yapmayı planlıyorum yapılır mı? ?

Yarın altına yatırım yapmayı planlıyorum sizce altına yatırım yapsam 490-495 civarı iken 520-550 ye çıkarmı ?
  8. ismail uyar

Arakadaslar bu site güvenlimi ?

https://mediakent.com/?fbclid=IwAR0WEPJ1WBmXTkSuhRQjhE0ZnMYoxahTn21WN68aStW0e_GiQEqPNspwcEo site linki bu Mediakent adında bir site televizyon Alicaz ama fiyatlar çok düşük analmadim alışveriş yapan falan varmı varsa nasıl ?
  9. ismail uyar

Arkadaşlar seri no başka birisine verilirse olacak durumlar

Normalde PC satarken bir kişi ürünlerin seri nosunu istedi bende verdim benim açımdan kötü oluşacak durumlar varmıdır (örn. TC numarası kart bilgileri VS) yoksa sıkıntı olmazmı yorumlarınız için şimdiden teşekkürler 1620435215 Bilmediğim için bu işleri yanlış anlamayın
  10. ismail uyar

Sizce iyi mi? satmışim yoksa kötümü

AMD ryzen 5 3500X Msi 1650 süper ventus XS OC GDDR6 4gb AMD Wraith Prism soğutucu MSI B-450-Apromax m.2 4133mhz XPG 8gb 3000mhz cl16 Adata su630 480gb SSD Powerboost b-3305b kasa + powerboost powersupply Montior: Rampage Bright RM-61 24 inç 144hz 1ms curved S-RGB AMDfreesync Gamemax FK-G508QU...
  11. ismail uyar

CSGODA KASA SORUM

CSGODAKİ KASALARI AÇMAK VE KAPSÜLLERİ AÇMAK GÜNAHMIDIR CİDDEN SORUYORUM BİLGİLİ KİŞİLER CEVAP VEREBİLİRSE İYİ OLUR
Top Bottom