Arama sonuçları: *

1. Ö

Kaspersky lisansım bitiyor sizce ne yapayım ?

arkadaşlar merhaba ben pcyi alırken vatan dan 1 yıllık kaspersky almıştım ancak 1-2 kaç güne bitecek ne yapmalıyım yeniliyim mi ?
  2. Ö

Valorant TR sunucuları çöktü

valorant gg tr sw gg
  3. Ö

Youtube özel video yükleme

arkadaşlar merhaba ben ders videolarını hocam dan izin alarak yt ye atmak istiyorum ama sadece ben ve link attığım kişilerin izlemesini istiyorum yüklerken private (özel) seçeneği o işe mi yarıyor
  4. Ö

Bu MaNga şarkıların farkı nedir ?

soru üstte
  5. Ö

bu tıraş makinesi ile hassas bölge tıraşı yapılır mı ?

hassas bölge tıraşı yapılır mı ve hangi tıraş başlığı ile ...
  6. Ö

imagine dragons yeni şarkısı

follow you nasıl buldunuz ben hiç beğenemedim
  7. Ö

bu şarkının adı nedir ?

https://mp3.fastupload.co/files/1616927719 bilen varsa söylerse çok sevinirim
  8. Ö

hoi 4 battle of bosporus dlcsi alınır mı ?

evet beyler birinci sorum alınır mı ikincisi indirime girer mi ?
  9. Ö

YETER VATAN DAN ALIYORSAK ALIYORUZ

arkadaş anlıyorum ama yeter be ben vatan dan aldım ve memnunum sizene adam vatan dan alacağım diyor siz itopya incehesap diyorsunuz yeter be allah aşkına yeter
  10. Ö

acil atlas önerisi ssss

beyler atlas önerisi 9.sınıf ama böyle detaylı falan olsun deprem ve pahalı olmasın var mı böyle şeyler ?
  11. Ö

discord mu çöktü ? f

soru üstte ben mi giremiyorum yoksa ?
  12. Ö

3-4 bin arası elektirikli scooter önerisi ?

arkadaşlar dediğim gibi 110 kiloyum 1.85 boy yaş 15 90 a zayıflama gibi bir hedefim var 1604427317 .
  13. Ö

martı kuralları nedir ?

arkadaşlar selam martı bugün çorluya geldi ve geldiği gibi bindim ve denedim yaşım 15 ve şunu farkettim çorlu da yaşanmaz hem yol ve ilk günden scooterın zilini çalmışlar yazık ya yazık neyse ben soruma geçeyim 18 yaş altı yasak olduğu için biraz korkuyorum devamlı kullanmak için kendim almayı...
  14. Ö

eski kanalı kapattırma youtube

merhaba beyler hanımlar , ben veletlik kanalım var bir tane ama gmail'imi bilmediğim için hesaba girip kapatamıyorum sizce çözümü var mı ?
  15. Ö

stick fight benzeri web oyunu neydi ?

beyler böyle 5 yıl önce falan web neydi onun adı neydi ya bilen var mı aynı stick fight gibi bir şey di
  16. Ö

essential vs giddy ?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_g%C4%B1ddy-kickscooter-md-fs85-elektrikli-scooter-siyah-1209351.html?ga_query=elektirik%C5%9F%2C+scoter https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-essential-elektrikli-scooter-p-HBV00000WD3X4 beyler hangisi ve ben bunu neredeyse her gün kullanacağım...
  17. Ö

3k elektirikli scooter tavsiyesi

soru üstte beyler ben 110 kiloyum ama zayıflamayı düşünüyorum hatta 120 y dim 1 ayda 110 oldum ablam da arada sırada kullanacak 60 kilo böyle okula gidip geleceğim gidiş geliş 4.5-5 km
  18. Ö

modern kimyanın babası kimdir ?

aga cevap anahtarın da cabir bin hayyan diyor google da lavoiser video da yeniden cabir bin hayyan ben kime inanacağım agaa ?
  19. Ö

yüksek boyutlu videoyu nasıl hızlı atabilirim

arkadaşlar merhaba uploud hızım 3-5 arası değişiyor ancak ve ancak drivedan arkadaşıma çok yavaş atıyor başka bir yer var mı atacağım dosyaların boyutu 10 gb en az
  20. Ö

Sizce Çorlu il olur mu ? ? ?

beyler soru üstte
Top Bottom