Arama sonuçları: *

1. FOXN FOR WİN

Kick'den Sonra Twitch de Yasaklandı !

Arkadaşlar Son habere Göre Twitch Milli Piyango İdaresi Tarafından Kapatılmış Bu konuda Ne düşünüyorsunuz ? ülke iyice afgan yönetimi gibi olmaya başladı.
  2. FOXN FOR WİN

6000 tl Part Time Mcdonald'da Çalışınır mı ?

Arkadaşlar 3 haftadır çalışıyorum bu ay yarım ay çalıştığım için 2500 tarzı bişey alacağım ama PArt Time Haftada 30 Saat Sattliği 50 Tl Sizce Mcdonaldda çalışnılır mı haftada 3 gün de tatili var free yemek vesaire ?
  3. FOXN FOR WİN

1.76 Boya 85 kilo çokmu ?

Arkadaşlar Merhaba 1.76 boyum var bu foto 1 ay öncesin'de Köydeyken Çekildi burda 89 kiloydum şuan 85 im spora gidiyorum hafta'da 2 kez zamanım kalmıyor çünkü sizce idal gözüküyor muyum yoksa harbi çuval gibisin kötü gözüken bi vücudum var mı Lütfen Gerçekçi Olursanız sevinirim Ona Göre...
  4. FOXN FOR WİN

TEKNOLOJİ KOLEKSİYONU ÖNERİSİ ?

Arkadaşlar Merhaba Koleksyon Yapmak İstiyorum Evet Biliyorum Çok pahalı Bir Koleksiyon olacaktır Teknoloji Koleksiyonu. İstediğim Şeyler Orta Derece Eski Parçalar. Ve 2.El Olacak Şekilde. Öğrenciyim Zaten Sizce ne Koleksiyonu Yapabilirim ? Bir Ürün İçin Verebileceğim (Şuan anda) 1500 Her ay 2000...
  5. FOXN FOR WİN

Cod Ghost vs Patrick Bateman

Arkadaşlar agalarla tartışmadayız agalar diyoki savaşta bateman alır bazılarımızda tabii ki ghost diyoruz sizce ?
  6. FOXN FOR WİN

Haksızlığa uğramak ?!

Arkadaşlar merhaba bugün bi olay oldu beden dersinde futbol oynuyordu sınıf be Bitane arkadaş var engelli biri oda oynuyordu ve sevdiğim biri. Bugün futbolu izlerken arkadaşlarla gülüyorduk kendi aramızda sonra ders bitti girdik sınıfa ve bizim sınıftakiler bana laf etmeye başladılar engelli...
  7. FOXN FOR WİN

Arkadaşlarım Beni Hoşlandığım Kıza İfşaladı !

Arkadaşlar Resmen Rezillik ya Okulda Hoşlandığım bir kız var 3 arkadaş aramızda konuşurken sınıftakilerden bi yobaz duymuş ve aralarında yaymışlar bide bana gelip adnan tanıyoruz gidip söyleyelimmi diye dalga ggeçtiler en sonundada hoşlandığım kızın arkadaşlarına söylemişler galiba ve 15 dk...
  8. FOXN FOR WİN

Durakta'ki Kız İle nasıl tanışılır ?

Arkadaşlar hemen girıyorum konuya. Çok utangaç biriyim %100 üzerinden %80 falan kızlarla konuşamıyorum. ve her cuma akşamı kızı bizim otobüse binerken görüyorum kız öyle böyle güzel deil hani mavi ekran veriyorum o derece. boyum 1.76 kız benden biraz daha uzun utancımdan bakamıyorum bile bu kız...
  9. FOXN FOR WİN

Tatil bitti Neler Yaptınız ?

Tatil Bitti Ya Neler Yaptınız varmı extreme bişiler Me : Günde 18 saat donanım arşivi-Dizi-Oyun Siz ?
  10. FOXN FOR WİN

Aranız'da Torrent Kullanan Var mı ?

Arkadaşlar Merak Ettim Var mı kullanan ? Bayadır Böyle hani 400-600 tl lik oyun almayıp onun yerine torrent oyun indiren falan ?
  11. FOXN FOR WİN

BEN AŞIK MI OLDUM YOKSA PLATONİK Mİ ?

Arkadaşlar Merhaba Benim bir derdim var şöyle anlatayım. Kız ile 1.5 yıl önce tanıştık. Sanal birisi ama çok fazla da tanıyorum kızı görüntülü aramadan. veya Sesli konuşmalardan neyse kız bana çok samimi davranıyor ve çok iyi davranıyor. Kız istanbul'da bende izmirdeyim. Neyse İşte istanbul'a...
  12. FOXN FOR WİN

17 yaşındayım kilo nasıl verebilirim?

Arkadaşlar Merhaba boyum 1.76 yaşım 17 96 kilo falanım ve 80 e falan düşmek istiyorum. Bunu Nasıl yapabilirim sadece sporla mı olur yani sporsalonuna kilolu olarak gitmekten çekiniyorum ve utanıyorum yardımcı olabilir misiniz ?
  13. FOXN FOR WİN

Hamamböceği Korkusu NASIL YENERİM !

Arkadaşlar Daha emin bakkala Gideyim dedim çoğu zaman olan bi olay bu. Binada Hamam böceği gördüm ve kapıyı nasıl kapadığımı bilemedim ne yapabilirim acil yardım edin hep oluyor bu
  14. FOXN FOR WİN

Ready or Not Oynayacak biri var mıdır ?

Arkadaşlar Varsa Nickim Discord : FOXN#7854 Beklerim.
  15. FOXN FOR WİN

Halimiz Nereye Doğru Gidiyor [Saygı çerçevesinde Açık Sözlü Konuşulabilir]

Arkadaşlar Bu afganlar,Suriyeliler,İranlılar,Iraklılar veya tecavüzcüler,tacizciler Falan Ekonomi Sizce nereye Doğru Gidiyoruz Veya Gideceğiz Bir Fikriniz Varmı ? ne yapılması Gerek Sizce ?
  16. FOXN FOR WİN

SİZCE KIZLA KONUŞMALI MIYIM ?

Arkadaşlar Merhaba Cuma Günü Durağa geldikten sonra sıranın tam önüne doğru gittik arkadaşla baktık öylesine. Bir tane kız (Aynı Mahalle'den) Bana bakıyordu. Bende arkadaşa arkaya geçelim dedim. Kız arkasını dönüp gene baktı. En sonunda pindim otobüse arkadaşda kendi otobüsüne pindi otobüste'de...
  17. FOXN FOR WİN

Böyle bir Mesajda ne yapmam Gerekir ?

Arkadaşlar Kızı baya seviyordum ama böyle bir olay oldu Ne yapmam gerekir bir şekilde geri dönüşü varmı birde hergün aynı yerde karşılaşıyoruz okula giderken Baya Kötü Hissetdirdi yaw :(:(
  18. FOXN FOR WİN

HATALI ŞEKİLDE 50 TL'LEM VAR BUNU NASIL SATARIM ?

Arkadaşlar Aynı Böyle bir Hatalı para Bunu Nasıl satabilirim nereye satmam gerekir ve hızlı satmanın bir yolu var mıdır ?
  19. FOXN FOR WİN

Sınıfta kalma şansım varmı sizce :D?

Arkadaşlar Matematik den 40 aldım meslek dersinden 56 aldım onu geçtim en azından edebiyat sınavıda var ama hocayla kavgalı gibi birşeyim yani gıcık olduğunu kendisi bile söyledi ama sanırım notlara etki etmez sice geçermiyim kalırmıyım ?
  20. FOXN FOR WİN

Türkiye Nereye Doğru Gidiyor ?

Beylerm Merhaba Sizce nereye doğru gidiyor afganlar suriyeliler ekonomi hobi istiyoruz o bile yapılamıyor falan filan siz ne düşünüyosunuz ? -Merhaba --Merhaba -Adın ne nerelisin ? --Abdulbaki Suriyeliyim. -Olum orada napıyon sen neden türkiye'de deilsin sen.. Buda küçük bi şakamatik.. :D
Top Bottom