Arama sonuçları: *

1. Alina

Ergen dolu discord sunucuları

Kxfjsksjsjcshfdsksjdndnvkskdjcjdsjscjjdsksksjcbskskjcdjkdajdjksfjnscnmsfnsmcnsmfnsnfnsmnclsnvkamfgkxksjjvksfjskkdkdckamfkkdkdkdkskcsdudjjsjcjscjjdsjdk
  2. Alina

Kafam esti gidip bolca su içtim bir sıkıntı olur mu ?

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere herkeste olduğu gibi benimde kafam esti ve bolca su içtim , sizce zehirlenirmiyim ? Umarım en yakın zamanda sizinde kafanız eser.
  3. Alina

Aşırı karışık bir galerim var

Arkadaşlar yedeklediğim fotoğraflar klasörlerinden gidiyor sadece tüm fotoğraflar kısmında gözüküyor ve buda işi çok karmaşık yapıyor. Gerekirse tüm yedeklediğim fotoğrafları geri yüklemek istiyorum. PC ye değil telefona. 1603564306 Bir önceki konuya yine olduğu gibi hiç cevap gelmedi. Artık bu...
  4. Alina

(yardım) Yine bu konuyu açmak zorunda kaldım

Arkadaşlar az önce 3 tane aynı konu açtım ve hiçbirine cevap gelmedi . İlk başta kendi kategorisinde açıp daha sonra konu dışnda açtım ve şimdi ise bu açtığım konu ilginizi çekip etkileşimi arttıracak evet bende bu konunun altına attığım konuları atıp bundan yararlanacağım. 1603305803...
  5. Alina

400 TL koltuk önerisi

Yaklaşık 400 TL bütçem var , bilgisayar kullanımı için alıyorum . Bu fiyat bazında öneride bulunursanız sevinirim.
  6. Alina

Redbox ve Superbox hakkında .

Bu iki servisi kullananlar deneyimlerini yazarsa iyi olur . Altyapım iyi değil millenicom bile 16 mbps download 4 mbps upload verdi. Diğerleri daha düşük değerler verdi ör 1-2mbps upload. Ayrıca 150 GB kotalı tarifeyi almak istiyorum. Normal kullanımda yeter ama oyun indirmem gerekebilir o da...
  7. Alina

Cs go da Drop Oluyor.

Ryzen 5 3600 ve gigabyte GTX 1660 super var , oyundayken bir ara dondu gibi geldi ve belki İnternettendir diye botlarla oynadım ve aynı şekilde bir kere donma geldi , yarım saniye fln sürüyor. Sizce sorun neyde . PC yi yeni aldığım için çok fazla oyun oynayamadım sadece rocket league var ve onda...
  8. Alina

Az önceki konu neden kilitlendi ?

Eğer bir hata var ise söylerseniz sevinirim @Mehmet Yılmaz @White Ravens
  9. Alina

Konu yükseltme butonum yok , nerede ?

Konu yükselt butonu nereye gitti ? @Mehmet Yılmaz
  10. Alina

Google fotoğraflar uygulamasını çok iyi bilen birisi lazım

Bir sorun yaşıyorum ve aşırı sinir oldum eğer anlayan biri varsa özel mesaj atsın. 1603045857 Cevap verilirse sevinirim
  11. Alina

RGB sizce ne kadar önemli

Soru yukarıda
  12. Alina

X fly koltuk neden bu kadar ucuz ?

Aşağıdaki linkte bulunan koltuk sizce iyi midir? ? Ucuz olması beni korkutuyor. https://www.akakce.com/oyuncu-koltugu/en-ucuz-xfly-plastik-ayakli-mavi-file-2395d0542-fiyati,510155336.html Kullanan varsa mutlaka deneyimlerini yazsın.
  13. Alina

Hdmı mı display port mu ?

DA-3 elime bir sürü sorun sonrasında ulaştı. 144 hz IPS panel bir monitör alacağım. Sizce hangi görüntü girişini kullanmalıyım. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan birisi aradaki farkları söylerse herkes bu konudan faydalanır. 1601395750 Cevaplarınızı bekliyorum
  14. Alina

Sorun Çözüldü Ve DA-3 Geldi

Sonunda elimde arkadaşlar, bu kadar çaba sonunda elime geldi ve artık bende kalacak . Tek bir sorun var üst fan dönüp duruyor ama önemli değil . Eline ulaşan varsa deneyimlerini ve yaşadığı sorunları yazabilir mi ? 1-...
  15. Alina

Müslüman olan varmı yazıp konunun kaldırılması mı ?

Daha demin boş konu sebebiyle kaldırıldı. Ama atesit olan var mı yazan kişinin konusu insan doluştu . 1601307425 Bu da kaldırılırsa pes
  16. Alina

Oğuz Sasi Hakkındaki Görüşleriniz

Oğuz Sasi hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.
  17. Alina

Paylaş Kazan telegram grubu

Beyler bir ara Trendyol paylaş Kazan için bir tane telegram grubu açılmıştı . İsmi Eylül kasım gibi birşeydi , bulursanız sevinirim.
  18. Alina

İtopya İle Yaşadığım Sorun Çözüldü.

Merhaba arkadaşlar İtopya ile yaşadığım sorun çözüldü. Bugün Fırat bey bizi arayıp kasanın değişimi ile ilgili bilgilendirdi ve kasa eğer varsa bugün kargoya verebileceğini söyledi.(ayrıca müşteri hizmetlerinde çalışan ve sorun yaşadığımız hanımefendi yanlış not düşmüş ) yani sorun tamamen...
  19. Alina

Hangi ses kartını almalıyım ?

Merhabalar, Anakartım gigabyte b450 m s2h ve üzerindeki ses kartının ne kadar yeterli olduğunu bilmiyorum. Oyun oynayacağım ve müzik dinleyeceğim , sizce harici bir ses kartına gerek var mı? Bu konuda bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler
  20. Alina

Konularımın etkileşim alması için ne yapmam gerek ?

Biri bana bunu açıklasın yoksa kafayı yiyeceğim . Örneğin bu konu sıfır yorum aldı https://donanimarsivi.com/forum/konu/general-mobile-dolby-stereo-kulaklik.153284/ 1601146967 Forumdan şüphelenmeye başladım. Nerede boş konu var ise hiç şüphesiz 30 yorum üstü alıyor ancak yardım istenen ve...
Top Bottom