Arama sonuçları: *

1. Bayy

Lumberjack 300TL altında kaymayan bot önerir misiniz??

Siyah 45
  2. Bayy

Yagmurluk Bot önerir misiniz??

270TL altinda KAYMAZ SİYAH Ayağım 45 numara oyuzden güzel dursun ayağımda
  3. Bayy

210 TL altında Bot önerir misiniz??

Siyah ve 45 numara Lumberjack olursa güzel olur
  4. Bayy

Boks bandajı alıcam alıymmı?

Dragon Siyah Elastik Boks Bandajı 5MT (83815-01) : Amazon.com.tr www.amazon.com.tr Bunu almayı düşünüyorum kalitelimi 50 TL fiyatın altında bunu buldum kötü yorumda görmedim alayim mi? Bunu almayı düşünüyorum kalitelimi 50 TL fiyatın altında bunu buldum kötü yorumda görmedim alayim mi...
  5. Bayy

El bandajı veya SİSLİKSİZ Boks eldiven önerir misiniz?

15 Yasindayim elim cok büyük deyil boks torbam olmadıgı icin duvara yumruk atıyom 50 tl altında önerir misiniz?? 1634660466 Elim orta boyun biraz üstünde
  6. Bayy

Yollar hep camurlu nereye sikayet edebilirim?

Eski okulu yıkıp yeni okul yapdilar ama yollar camur yapdilar yeni yol yapabilirler diyolar ama ohoo eve geliyorum hep bacaklarim camur ayakkabılarım camur yoldan gecen herkesinde öyle olabiliyo. Gozuktugunden daha cok camur var yollarda. AKP şaka ları yapmayın lütfen. İstanbulda yasıyom...
  7. Bayy

Sokak köpeklerinin mahallemden gitmesini istiyorum.

Bizim burdaki kopekler pesimizden kosuyolar 1 kosunca digerleride kosuyor . Cozum olarak ne yapmaliyim bu kopeklerin mahhallemden gitmesini istiyom.
  8. Bayy

USB Çoğaltıcı laptop için önerisi

Bütce 100 Laptobumda 2 usb cıkısı var kulaklık takıcam oyuzdenen 3 USB cıkıslı önerir misiniz? 1618261076 Kaliteli
  9. Bayy

Fintens agırlık eldiveni önerir misiniz?

50 Tl altında 1610014459 KALİTELİ
  10. Bayy

Dolandırcılar Tel numaralarını gizliyorlarmı ?

Az once n11 müsteri hizmetleri aradıda ... Onaylıyormusun dedi bende Onaylıyorum dedim oyuzden sordum
  11. Bayy

İnternet kablosu önerir misiniz?

Modem Türk telekomdur ve internetimiz Fiber internet yokdur Kaliteli Hızlı 10 m kablo önerir misiniz?
  12. Bayy

Mousepad koydugumun taraf yırtılmaya basladı ters tarafını kullansam sıkıntı olurmu ?

Ters tarafı derken ALTI deyil 1606061860 Mousun kaymasını veya algılaması degistirirmi
  13. Bayy

Itopya kendin topla ?

Itopya kendin topladan pc alınca . PC Kasanın icine toplanmısmı geliyor yoksa parcaparcamı
  14. Bayy

f nedir niye kullanılır ???

Son zamanlarda cok gördüm diye soruyorum
Top Bottom