Arama sonuçları: *

1. Asag

900 VP'ye Oni Phantom Alınır mı?

900 VP'ye gelmiş sizce almalı mıyım?
  2. Asag

Uber'den Bu Şekilde Mesaj Alan Var mı? :D

Gerçekten Uber olduğunu düşünmüyorum çok saçma bir mesaj ayrıca Uber'e en son 2 yıl önce giriş yapmıştım. Nedir sizce bu? :D
  3. Asag

Whatsapp Wallpaper'ı nasıl telefona kaydedebilirim?

Bu duvar kağıdını bulabileceğim bir yer ya da telefonuma kaydetmenin bir yolu var mı? 1608660922 Tamam hallettim. :d
  4. Asag

OBS ayarı yapabilecek var mı?

Birisi yardımcı olabilir mi acaba?
  5. Asag

Format rehberinin linki...

Arkadaşlar format rehberi hazırlamıştı birisi, konuyu bulamadım da linki olan atabilir mi?
  6. Asag

Beyler sistemi aldım, hepinize çok teşekkürler

Beyler öncelikle hepinize teşekkür etmek istiyorum, ilk foruma katıldığımda sanırım hiç bilgim yoktu. Konularıma gidip bakabilirsiniz, :D . Sizin sayenizde çoğu şeyi öğrendim, insanlara az çok yardımcı olacak seviyedeyim artık. Cidden gösteriş olarak algılamayın sevincimi paylaşacak birisini...
  7. Asag

DA Discord sunucusu

Anlık mantıklı geldi ama yazarken fark ettim forumun aktifliği düşer sanırım, fikirlerinizi merak ettim.
  8. Asag

Discord sunucusu için yardım!

Birisi yardımcı olabilir mi? 5 tane rol olmasına rağmen özel kanal seçeneğini aktif ettiğimde alt tarafta roller çıkmıyor. Şimdiden hepinize teşekkürler. 1601594153 Up! Lütfen yardımcı olur musunuz?
  9. Asag

Neden yazım kurallarına uyulmuyor?

Neden çok az kişi yazım kurallarına uyuyor? Aşırı fazla görüyorum yazım yanlışı ve alakasız noktalama işaretlerini.
  10. Asag

Android Telefon için Tarayıcı önerisi

Opera kullanıyorum fakat telefonumda 8GB Ram olmasına rağmen arada 15-20 saniyeliğine donma yaşanıyor. Chrome haricinde tarayıcı öneriniz var mı?
Top Bottom