Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Askerlikte 2. Altı ay

Anlık olarak Hatay'da askerdeyim alay'da santralde görevliyim. 2. Altıncı ayı düşünüyorum fakat nedir nasıldır tam bilmiyorum ortasında feshedip gitme imkanım var mı veya kalmaya değer mi.
  2. Bulkyapanobez

Kız arkadaşa geçmişi doğum günü hediyesi

Dün bir kız arkadaşımın doğum günüydü ve unuttum. Biraz içerledi kendisi ve hediye almaya karar verdim. Kafamda kum saati ve altına zamanla ilgili bir söz yazmak geldi ama sözü bulamadım. Ürün Linkini bırakıyorum. Sözü ne yazsam bulamadım veya varsa başka hediye önerisi fikirlere açığım...
  3. Bulkyapanobez

01/02/2024 askerlik sınıflandırması

Bu gün seçim ve sınıflandırma günü açıklandı mı açıklanmadı mı bilmiyorum çünkü sabahtan beri sisteme giriş imkansız. şahsen içimden 7 Mart geçiyor ama umarım 8 Şubat çıkar. Düzenleme: açıklandı ama giriş imkansız gibi deniyorum 10 dakikadır Düzenleme: arkadaşa kara harp okulu çıktı :) Ben hâlâ...
  4. Bulkyapanobez

Fit station üyelik iptal etme sorunu

16-10-2023 de 2750 almış olduğum 3 aylık üyeliği 14 günlük iade hakkım doğrultusunda iade etmek istedim. Bu gün de dahil 10 günlük üyeliğim var ve bu süreçte salona 2 kere giriş yaptım. Sözleşmede ye sözleşmeyi imzaladıktan sonra 14 gün içerisinde üyeliğini iptal edebilir. Bu durumda...
  5. Bulkyapanobez

Yemek sepeti kuryeligu

İyi günler, anlık olarak sigortalı şekilde çalışıyorum ve işim erken bitiyor düzenli olarak geriye vaktim kalıyor bu vakitte Yemeksepeti kuryeligi yapmak istiyorum. Başvuru yaptım fakat şahıs şirketi adresi dediğimiz olay nedir oraya ne yazmam gerekiyor?
  6. Bulkyapanobez

Hoş geldin 2023 (Efe Aydal)

7. Bulkyapanobez

İstanbul içi çalışacak yer

İstanbul'da çalışabilecek bir yer var mı bildiğiniz asgari ücret vs. ajanslar oluyor otellere fuar merkezlerine gönderiyorlar onların numarası var mı acaba. Asıl işim marangozlukdu kedi köpek yuvası ve tırmalama modelleri yapıyordum fakat işten çıktım son dönemlerde günlük işlere gidiyordum...
  8. Bulkyapanobez

Ö*ümle tehtid edilmek ?

İyi günler, direkt konuya giriş yapıyorum kız arkadaşımın evinin olduğu sokakta herifin biri var bildiğin sokak abisi hapis yatmış çıkmış belanın biri. Sokağına girmem yasakmış,girerken korkmam gerekiyormuş vs. beni gördüğü yerde bir şeyler söylüyor. Bu gün öldürmek ile tehtid etti sokaktaki...
  9. Bulkyapanobez

İş hayatı hakkında yardım lazım

Öncelikle günaydın, 6 aydır sokağımda bulunan dükkanda kedi köpek yatakları ve tırmalama modelleri yapıyorum. Dükkanda çalışanım öyle başka bir olayım yok fakat esnaf gibi ortam olduğu için patron/işçi den çok abi/kardeş ilişkileri yürüyor. 18 yaşıma daha girmedim o yüzden sigorta muhabbeti için...
  10. Bulkyapanobez

Ziraat banka kartı kargo

İyi günler dilerim, 2 gün önce yaşım 17 olduğu için annem e birlikte şahsım adına banka kartı çıkarttım. Bana IBAN üzerinden para geldi şuan ziraat hesabımda para var fakat parayı kart gelmeden çekemiyorum sanırım. Kartın eve gelmesi ne kadar sürer veya herhangi bir şekilde kargo takibi var mı ?
  11. Bulkyapanobez

Ranch sim oyun arkadaşı

Oyun ilk çıktığı zaman oynamıştım biraz yeni güncellemeler ile pek oynama şansım olmadı öyle akşamları iftardan sonra veya sahura kadar oynayacak grup olursak mükemmel olur Dr.Yatsha#6704
  12. Bulkyapanobez

2000 TL Askerî saat önerisi

G-Shock serisi gibi kaba ve askerî saat arıyorum. Derin dalış ve dağ tırmanışı gibi sporlar ile ilgileniyorum. - derecelerde sıkıntı yapmayacak bir saat arıyorum.
Top Bottom