Arama sonuçları: *

1. hard rp

Bunun yazısız halini atabilcek var mı?

Bunun yazısız hali lazım atabilecek var mı
  2. hard rp

Bu Hotwheels Değerli midir?

Kuzenime 50tlye bu hotwheelsden aldım 5 yaşında felan Bu değerli mıdır? Değerliyse başka alıp vericem
  3. hard rp

500KM yolda işlemci sıkıntı yaratır mı?

2.el İşlemci alıcam kutulu, fanlı AMD tırnaklı olduğu için 550km yolda gelirken sıkıntı olur mu? Pinlerde yamulma vb. olur mu?
  4. hard rp

MuratTheOfGariban'ın Discordunu bilen var mı?

MuratTheOfGariban'ın discordunu bilen var mı?
  5. hard rp

Papara yüksek miktar transfer

Paparada en fazla 70tl para atmışlardı, 2k atsa sorun olur mu (kumar vb algılar mı)
  6. hard rp

İncehesap Gaming Gecesinde kulaklık

Gaming gecesinde 400TL civarına kulaklık düşer mi? Geçen hafta düşmüş müydü?
  7. hard rp

USB'deki virüsleri nasıl silebilirim?

Hoca slayt yapın dedi, yaptım ancak okulun akıllı tahtası virüs dol, onu takınca virüs usbye geçecek, USB'yi aldıktan sonra nasıl virüsleri temizleyebilirim?
  8. hard rp

Vergi muafı ne zaman olacak?

Ne zaman olacak vergi muafı internette bir haber göremedim bilen var mı?
  9. hard rp

Steam Profil Linki Paylaşma Konusu

Ben başlıyorum, bana yorum atana yorum atarım. https://steamcommunity.com/id/hardrpci/
  10. hard rp

Bu resmin daha net halini atabilir misiniz?

Bu resmin daha iyi, daha neti olan varsa atabilir mi? Bende ki bulanık çünkü.
  11. hard rp

Kardeşimi hangi liseye göndermeliyiz?

Sizce kardeşimi hangi okula yönlendirmeliyiz? Mesleğe mi, Mesleki ve Anadolu mu yoksa direkt Anadoluya mı?
  12. hard rp

Bilgisayarı bir gece açık tutarsam faturaya ne kadar etki eder?

GTA 5 indirmek için gece pcyi açık bırakmayı düşünüyorum faturaya çok etki eder mi ederse ne kadar eder
  13. hard rp

Donanım arşivi Ekran kartı hediyesi

videoda saat belirtilmemiş ama yorumda birisi 8.00-12.00 arası demiş ekran kartına çok ihtiyacım var ama o saatler arası okulda oluyorum saat 8.00 - 12.00 arası mı? @Abdullah Hacıgül
  14. hard rp

Bu anahtarlığı alan oldumu

Bu anahtarlıkdan alan varmı hiç böyle zaman geçirmelik şeyleri seviyorum alan varmı varsa nasıl kalitesi vb. https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=13296917
  15. hard rp

Ethereum Mining bitti mi?

Instagramda gördüm mining bittimi yoksa yalanmi ekran karti fiyatlari vb dusermi
  16. hard rp

APU Sistemde görüntü nasıl veriliyor?

Sadece merakımdan soruyorum, apu pc hakkında çok bilgim yok, apu sistemde görüntü nasıl monitöre veriliyor? Benim görüntüm monitörün ekran kartına bağlı hdmi ile geliyor, apu sistemde görüntü nasıl geliyor? Sadece merakımdan soruyorum, ileride apu sistem kurmayı düşünüyorum.
  17. hard rp

EGM Online ihbarı silebilirmiyim

EGM Online'den ihbar atmıştım şimdi ihbarı geri silebiliyormuyum ne yapmam lazım
  18. hard rp

Masaüstü için wallpaper önerisi

Wallpaper önerisi masaüstüne koyacağım.
  19. hard rp

Oyun eski sürüm yapılabilirmi?

Merhabalar okulda arkadaşlar valorant vb. Oyunlar oynuyor benim pc kaldırmıyo ama bende pcde tek başıma sıkılıyorum arkadaşlarla oynamak istiyorum ama oynayamıyorum valorant gibi oyunların eski sürümü var mı?
  20. hard rp

Minecraft Hardcore Değişik sesler.

Minecraft hardcore oynuyordum durduğum her bölgede vagon geçme sesleri geliyordu ve vagon vs. kullanmıyorum ve blok kırmadığım halde blok kırıldı diyor korkudan oyunu sildim silmemeliymiydim? Ssler ...
Top Bottom