Arama sonuçları: *

1. Kıvanç🖱️

İnceleme Yeni F/P Kralı Olabilecek mi? Ajazz AJ199 4K Wireless Gaming Mouse

Herkese yeni bir incelemeden daha selamlar Yine bir TR'de ilk inceleme ile daha karşınızdayım. Ajazz AJ199 4K Wireless Tedarik Süreci Hepsiburada üzerinden, daha önce deneyimlemediğim bir satıcıdan satın aldım bu ürünü(Aldığım tarih itibariyle 1786₺ , ~57 USD). 2 gün içerisinde kargo...
  2. Kıvanç🖱️

İnceleme Ergonomik Asus: Asus ROG Keris Kablolu Oyuncu Faresi

Selamlar dostlar yine bir mouse incelemesi ile karşınızdayım. Bugünkü konuğum Asus ROG ailesinden Keris modeli. Asus Rog Keris Sipariş Süreci ve Kargolama 29 Ocak 2024'te PCKolik'ten vermiş olduğum sipariş(860 ₺ ~28.20 $) 31 Ocak Çarşamba günü elime ulaştı. Paketleme gayet iyiydi. Baloncuklu...
  3. Kıvanç🖱️

İnceleme Bedavadan Biraz Pahalı: Cooler Master MM711 Kablolu Oyuncu Faresi

Selamlar dostlar, yine bir fare incelemesi ile karşınızdayım. Söz verdiğim gibi fare elime ulaşır ulaşmaz kutusundan çıkarttım ve incelemeye koyuldum Bugünkü konuğum Cooler Master markasının MM711 modeli. Bu fare benim incelediklerim arasındaki ilk kablolu fare olma özelliğini de taşıyor ayrıca...
  4. Kıvanç🖱️

İnceleme Razer'ın En İyilerinden: Deathadder V3 Pro

Selamlar sevgiler dostlar. Biliyorum bir süredir yeni bir fare incelemesi atamadım ancak meragetmeyin bu incelemeyle birlikte sahalara bombe gibi geri dönüyorum 💣💣💣 Bugünkü konuğum Razer Deathadder V3 Pro kablosuz modeli. Razer'ın tepe modellerinden kabul edilen DA V3 Pro, günümüzde 4000 ₺ gibi...
  5. Kıvanç🖱️

İnceleme Delux M820 DC Gaming Mouse (Değiştirilebilir Kabuklu Model)

Merhabalar dostlar. Bu aralar sizleri bir sürü fare incelemesine boğdum biliyorum hakkınızı helal edin. Elimden geldiğince herkese faydam dokunsun istediğimden yapıyorum. Yoksa valla bana da zor yani. :LOL: Bir sürü araştır, test et, ondan sonra gel uygun bir dille yazıya dök falan uğraştırıcı...
  6. Kıvanç🖱️

İnceleme TR'DE İLK - DAREU A950 PRO MG ALLOY Oyuncu Faresi

Hepinize selamlar sevgili forumdaşlar. Yepisyeni ve bomba gibi bir inceleme ile daha karşınızdayım. Bugün Türkiye'de henüz hiçbir yerde incelemesi olmayan, gerçek bir canavar ile karşınızdayım. Evet bugünkü konuğum başlıkta da gördüğünüz üzere👉 Dareu A950 Pro Magnesium Alloy 👈 Dareu A950 Pro...
  7. Kıvanç🖱️

İnceleme Delux M800 Pro: Cam Skatez'le gelen mouse

Herkese yepyeni bir mouse incelemesinden selamlar dostlar. (N'apayım benim hobilerimden birisi de bu ;) ) Bugün, forumumuzda oldukça önerilen ve Connect Game tarafından satılmakta olan Çin'li bir arkadaşa bakacağız. Delux M800 Pro İlk incelemelerimde olduğu gibi(incelemeler için tık 👉 Attack...
  8. Kıvanç🖱️

İnceleme Beklenen İnceleme: Darmoshark M3 4K Kablosuz Oyuncu Mouse

Herkese selamlar dostlar, bugün yeni bir inceleme ile beraberiz. Geçtiğimiz günlerde @MuratAbiGF Fedaisi 'nin açtığı indirim konusuyla birlikte, ben de dahil yüzlerce arkadaşın bu fareyi aldığını gördük. Öncelikle, bu kadar insanın işine yarayan bir indirim başlığı açmış olması nedeniyle...
  9. Kıvanç🖱️

İnceleme Attack Shark X3(VGN GAMEPOWER X3) Kablosuz Mouse

Herkese sağlıklı ve keyifli bir gün diliyorum. İlk inceleme yazım olduğunu belirterek konuya giriş yapıyorum. ATTACK SHARK X3(VGN GAMEPOWER X3) İncelemesi: Öncelikle sipariş sürecimden, vergiler dahil fiyattan ve kargo sürecinden başlayalım Evet ilgili fare bana Amazon Yurtdışı'ndan vergiler...
Top Bottom