Arama sonuçları: *

1. Xpertronic

Bu fiyata bu hazır sistem alınır mı ?

https://www.gaming.gen.tr/urun/5942/modart-pc-ma1-amd-ryzen-5-3500-asus-dual-gtx1660-super-6gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Fiyat iyi mi alacağız yoksa bu fiyata hazır sistem daha iyisi var mıdır ?
  2. Xpertronic

DA2 Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Arkadaşlar lol,cs,valorant,gta5 oyunlarda kaç fps alıyorsunuz 1080p en yüksek ayarlarda?
  3. Xpertronic

DA2 Sistem Ram Profile Ayarı

Arkadaşlar ram profile 1 seçtim ama 3000 mhz de degil 2200 falan gösteriyor neden ?
  4. Xpertronic

Da2 sistem thermaltake v200 kasa ön fan hızı

Arkadaşlar bu kasa modeliyle alanlar ön fan hızı artıyor mu artıyorsa nereden var mı bilen ?
  5. Xpertronic

da2 sistem kullanan birisi lütfen yardımcı olabilir mi ????

kullanan o kadar kişi var kısa 1 2 soru soracağım yardımcı olun lütfen.
  6. Xpertronic

da2 sistem chipset ve ekran kartı driver hakkında

arkadaşlar kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? şimdi driverları yüklemeden önce herhangi bir şey yüklüyormuyuz birde sitelerinden indirdiğim driverların asussetup yazanı var sadece setup yazanı var hangisi ile kurulum yapacağım ? 1594383914 up 1594383927 up
  7. Xpertronic

Da2 sistem thermaltake kasa ekran kartı vidası

Arkadaşlar bu vida hangisi ya hangisini taksam sıkıntı oluyor girmiyor kullanan var mı bu kasayla bir bilgi verirse sevinirim bu fotoğraftakilerin hangisi ? ?
  8. Xpertronic

Da2 sistem Hediye Oyun

Arkadaşlar merhaba bununla ilgili konular vardı ama bulamadığım için tekrar konu açıyorum şimdi ben 25 ine sipariş verdim elime bu çarşamba yada perşembe ulaşacak sistem şimdi fatura sistem gelince mi geliyor ve ben hediye oyun hakkından yararlanabilir miyim ?
  9. Xpertronic

Da2 sistem yeni fiyat

Arkadaşlar fiyat yükselmiş ve psu ile ssd bayağı kötü öncekine göre ben 6000 iken almıştım hala hazırlanıyor yalniz bu parcalar ile gelmez değil mi o anki ürünlerle gelir?
  10. Xpertronic

Da2 sistem memnunluk

Bu sistemi kullanan herkes mi memnun değil ya ürün gelmeden iptal edelim sıkıntıysa? Hep ısınma vs sorunları görüyorum forumlar da kullananlar lütfen tavsiye verebilir mi
  11. Xpertronic

Da2 sistem sogutucu

Arkadaşlar sistemi sipariş ettim de su an bütçe den dolayı işlemci sogutucu alamıyorum ne gelirse onlarla kullanıcam sadece oyun oynamak için aldım ben csgo pupg rust gta 5 lol bannelord tarzi oyunlar oynayacağım ısınma da sıkıntı yaşarmıyım forum da çok ısınıyor vs vs konular gördüm de tabi...
  12. Xpertronic

DA2 Sistem bios güncelleme

arkadaşlar donanım arşivinin videoda gördüm asus anakart bios güncellemede internet üzerinden yapılan güncelleme vardı o da 2 sistemde de olur mu mesela flashdan değil de flash seçeneğinin yanında internetten son günceli yükleme olarak yapıyordu videosunda o şekilde yapılabiliyor mu da2 sistem...
  13. Xpertronic

DA2 Sistem eksiksiz kuran kişiler yardım edebilir mi ?

Arkadaşlar sistemi dün sipariş ettim yaklaşık 10 güne kadar gelir diye tahmin ediyorum kurulumu vs. tamamen yapan bu işlerden anlayan bir kişi ile sistemim geldiğinde dc veya istediği herhangi bir platformdan bana yardımcı olabilir mi ? Vakti olan kişiler ve yardımcı olabilecek kişiler iletişime...
  14. Xpertronic

da2 sistem montajlı hali ile alakalı soru

arkadaşlar sistemi montajlı halinde aldım geldikten sonra herhangi bir işlem yapmama gerek var mı güncelleme vs. gibi yoksa direk tak çalıştır şeklinde mi oluyor montaj hizmetli olanlar.
  15. Xpertronic

da2 sistem kullananlar bakabilir mi ?

Arkadaşlar sistemi az önce aoc 24G2U 24" 1ms 144Hz monitörle birlikte sipariş verdim eline ulaşmış kullanan kişiler nasıl memnun mu sistemden yorumlarsanız sevinirim..
  16. Xpertronic

da 2 sistem stok

arkadaşlar sistem şuan da stokta var perşembeye kadar stoklarda biter mi yoksa stokta durur acaba bilgisi olan var mı ?
  17. Xpertronic

İnce Hesap Bafır Warrior Bronz Alınır mı ?

Merhaba da 2 sistem almayı düşünüyorum lakin stoklarda yok sizce bu sistem bu fiyata alınır mı ? https://www.incehesap.com/geforce-ray-tracing-warrior-bronze-bafir-gaming-pc-fiyati-46113/
  18. Xpertronic

DA-SİSTEM 2 Stok

Arkadaşlar stok var diyor şu anda bu sistem 10 15 gün boyunca stokta bitince gelir mi değişen parçalar olacak illaki değişen parçaları olsa da aynı kalitede olur değil mi 10 15 güne kadar alabileceğim de bu konuyla alakalı bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler..
  19. Xpertronic

DA Sistem2 - Yaklaşık 20 gün sonra alabilirim, parçaları değişir mi?

Merhaba donanım arşivi sistem 2 yaklaşık 15 20 gün sonra alabileceğim. 20 gün sonraya kadar değişen parçası çok olur mu fiyat ne kadar artar tahmini bilgisi olan var mı ?
Top Bottom