Arama sonuçları: *

1. S

Am5 Sistem İçin Soğutucu Tavsiyesi

Gıgabyte b650m DS3H Ryzen 5 7600x Am5 uyumlu soğutucu önerilerinizi alabilir miyim
  2. S

Bilgisayar Montajı için yardım

İyi akşamlar dostlar. Şu an bilgisayar montaj yapmaya çalışıyorum bana yardımcı olabilecek var mı facetime discord ya da neresi olursa
  3. S

Bu kasada sıvı soğutma nereye takılır?

https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-en44382-106457-xigmatek-sirocon-iii-x-power-600w-80-plus-rainbow-fan-temper-camli-gaming-kasa-fiyati,708244446.html Başlıkta belirttiğim gibi 240 mm sıvı soğutma aldım sizce bu kasanın neresine takmak uygun olur
  4. S

Bu parçalar uyumlu mu ?

Herkese iyi akşamlar dilerim, bir kaç parça sipariş edeceğim kontrol ettiğimde uyumlu gözüküyor ama birde sizin fikrinizi almak isterim...
  5. S

Bu upgrade mantıklı mı ?

İyi akşamlar herkese. Mevcut sistemim şu şekilde Gıgabyte 1650 super ekran kartı Gıgabyte b450m2h anakart Amd Ryzen 5 2600 Arkadaşımdan boşa çıkan 3070 i satın aldım epey uyguna geldi açıkcası ve diğer parçaları da yükseltmeyi düşünüyorum. Sizce...
  6. S

Gigabyte 1650 super sistem yükseltme

İyi akşamlar, Mevcut sistemim şu şekilde Gıgabyte 1650 super ekran kartı Gıgabyte b450m2h anakart Amd Ryzen 5 2600 arada sırada yayın açıyorum fakat bu sıralar fps değerlerinde ciddi düşüş yaşamaya başladım. Arkadaşımdan boşa düşen 3070 i aldım ve bununla birlikte işlemciyi gerekirse anakartı...
Top Bottom