Arama sonuçları: *

1. B

Rx5500xt sürücü sorunu

Böyle gözükmesi normal mi ekrandaki görseller berbat sürücüyü kurdum öncesinde 1603 hatası veriyordu son kaldırıp kurma işlemimde vermedi ama görüntü berbat 720 p bile değil gibi aygıt yöneticisinde de garip bir simgeyle duruyor yardım bekliyorum saolun
  2. B

Acil yardıma ihtiyacım var

Hata 1603 alıyorum ekran kartım amd rx5500xt en güncel driver kurdum windows son sürümde güncel sfc /scennow yapıp duu ile silip tekrar yükledim gene olmadı acil konuyu çözen biri yardım etsin çok sıkıntılı bir durumdayım arkadaşlar
  3. B

AMD Ryzen 1600 af hackintosh

Dual boot yaparak windows ve mac arası geçiş yapmak istiyorum konuyla ilgili bilgisi olan varsa sevinirim daha önce intel sisteme hackintosh yaptım fakat amd de ilk kez yapıcam hazır elinde kaynak olan veya benzeri bir sistemle kuran varsa yorum ve yardımını bekliyorum teşekkürler Sistemim ...
  4. B

Virüs fiyatları olumlu mu olumsuz mu etkiler

Şahsi fikrimce ; Kısa vadede kurların yüksekliğinden dolayı fiyatlar yükselecek olsada eğer süreç böyle giderse satıcılar krize girmemek için malları bir dönem elinden çıkarmak zorunda kalacaklar şahsi fikrimce elinde toplu para olup acelesi olmayanlar bekleyip bu dönemde pc alabilirler fakat...
Top Bottom