Arama sonuçları: *

1. -Mustafa-

OFİS BİLGİSAYARI LAZIM

ofisim için ofis bilgisayarı toplayacağım. çok üst düzey bir şey olmasına gerek yok. belgeler depolansın excel word gibi uygulamalarda hızlı çalışsın yeter. nasıl bir şey toplamalıyım
  2. -Mustafa-

HDD VE SSD AYNI ANDA KULLANABİLİR MİYİM P35 DS3L YARDIM

Her Bilgisayara SSD TAKILIR MI? P35 DS3L Anakart var kaç mhz ram destekler hdd ve ssd aynı anda kullanabilir miyim?
  3. -Mustafa-

OFİS PC İÇİN PARÇA ÖNERİ

ofis bilgisayarım var oyun için kullanılmayacak. ssd ve ram almak istiyorum. word gibi uygulamalar kullanılacak . kullandığınız memnun kaldığınız veya hızlandırır dediğiniz parçaları lütfen bana atın. sistem özellikleri ; 3 gb ram ana kart : gigabyte P35-DS3L w10 ekran kartı : amd radeon...
  4. -Mustafa-

OFİS BİLGİSAYARINI HIZLANDIRMA

Merhaba Ofis bilgisayarımı hızlandırmak için parça önerisi istiyorum. Oyun oynanmayacak word gibi uygulamalar kullanılacaktır. Bilgisayarın hızlanmasını istiyorum. Ssd ve ram takmak aklımda var aşağıdaki özelliklere nakıp başka bir şeyin değişime ihtiyacı var mı? Teşekkür ederim.
  5. -Mustafa-

Ofis Bilgisayarımı Hızlandırma için yardım

eski bi ofis bilgisayarım var word tarzı uygulamalar kullanıyorum oyun için falan değil. bana depolama alanı ve hız için ram lazım. böyle çok bütçeyi zorlmayacak hızlansın yeter diyeceğim kıvamda ssd ve ram istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
  6. -Mustafa-

Anneler Günü Hediyesi Yardım

Merhaba Anneler Günü yaklaşıyor ve ben her anneler gününde anneme elbise aldım bu sefer farklılık olsun istiyorum. önerileriniz var mıdır acaba? aşağıdaki ürün kafamdan geçiyor fikirlerinizi bekliyorum https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=25792333
  7. -Mustafa-

BİOS GÜNCELLEMEM LAZIM YARDIM

gigabyte b550m ds3h versiyonu bilmiyorum ama bios güncellemem lazım pc montajı her şey kendim yaptım bilenler link atarsa sevinirim
  8. -Mustafa-

Yeni pc topladım bu kablo nerenin?

Yeni pc topladım kendim kurulum yapıcam fakat burda çok karışık bi kablo var ve neye ait olduğunu anlamadım bilen dostlarımdan cevap bekliyorum
  9. -Mustafa-

B550M ANAKARTIM ARGB DESTEKLİYOR MU?

SELAM DOSTLARIM. malum yeni bir sistem topladım anakartımı 2 hafta öncesinde geldi kule tipi soğutucu fan olarak se 214 xt aldım ve önüme çıkan bir kaç şey gördüm. anakartım rgb & ARGB slotları var mı acaba. sürümlerden anlayamıyorum aşağıya aldığım linki bırakıyorum bilgis olan dostlarım varsa...
  10. -Mustafa-

Ram Alacağım Hangisi Daha İyi

Merhaba Yeni Bir Sistem topladım gelen zamlardan dolayı bir türlü denkleştiremiyorum bileşenleri hangisi iyi karşılaştırması yapacağım bilgilerinizi paylaşır mısınız? (8x8 şeklinde alınacaktır)...
  11. -Mustafa-

Anakart Yükseltme vidam Doğru mu

Merhaba kasa hazır aldım kurulumu yapmışlar aşağıdaki görsel acaba yükseltme vidaları mıdır?(biraz karanlık özür dilerim) Anakartım b550m kasa atx
  12. -Mustafa-

DONANIM arşivinde bronze olma

kullanıcıların adının altında bronze falan +80 yazıyor bu kıdemlere ulaşmak için ne yapılması gerek
  13. -Mustafa-

Yeni PC ALDIM TERMAL MACUN

yeni pc dizdim dostlarım. termal macun işini nasıl yapacağımı anlamadım. amd 5600 stok fanın termal macunu var diyorlar fakat ben ayrı işlemci soğutucusu aldım id cooling se 214 rgb aydınlatmalı fanını. işlemciye macunu nasıl sürebilirim. kaliteli önerebileceğiniz sitedende alabilirim...
  14. -Mustafa-

PCKOLİK şikayet ödeme attım ürün gelmiyor

14 ŞUBAT VERDİĞİM ANAKART SİPARİŞİ HAVALE İLE PARA ÖDEDİM. ÖDEME BEKLENİYORDA KALDI 3 GÜNDÜR TAKILI HİÇ Bİ BİLGİLENDİRME YOK BİR ŞEY YOK. SİSTEM HAZIR BU TÜR OLAY YÜZÜNDEN SİSTEMİ BİR ARAYA GETİREMİYORUM. NUMARA ARIYORUM AÇMIYOR. YANİ NE YAPILABİLİR İLETİŞİM KURMAK İÇİN HEP Mİ BÖYLE YAPIYOR...
  15. -Mustafa-

B550M 3600MHZ RAM DESTEKLER Mİ

anakart olarak b550m aldım yanındada 8x8 gb 3600mhz ram aldım. almadan önce tabi kontrol etmeyi unuttum. acaba destekler mi uyumlu mu? bilgi sahibi dostlarımdan cevap bekliyorum
  16. -Mustafa-

RAM ALICAM YETERLİ Mİ

arkadaşlar normalde 16 gb ram alacaktım maalsef stokta bitmiş https://www.amazon.com.tr/Kingston-3600MHz-Masa%C3%BCst%C3%BC-KF436C17BBK2-16/dp/B097K54WGV?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM bu linkten alıcam mecbur fiyatı bi tık pahalı geldi normal mi sizin...
  17. -Mustafa-

PC TOPLADIM MONİTÖR LAZIM BÜTÇE KISITLI YARDIM

dostlar kasayı topladım fakat monitörde kaldım. beni bir süre idare edebilecek monitör modelleri varsa söyleyebilirsiniz. 3000 geçmesin mümkünse.
  18. -Mustafa-

5K MONİTÖR TAVSİYESİ

5000 BÜTÇEYE IPS monitör veya kullandığınız memnun kaldığınız monitörleri yazarsanız sevinirim
  19. -Mustafa-

5000 BÜTÇE EN İYİ MONİTÖR

Sistem topladım sadece monitör kaldı. oyun içi video düzenleme için kullanılacak. IPS Monitör istiyorum. varsa aklınızda kullandığınız memnun kaldığınız belirtiniz teşekkürler. bütçe 5000
  20. -Mustafa-

pc ekran kartı işlem görmüşmüdür?

2. el 3070ti almayı düşünüyorum adam mining yapılmadığını düzenli olarak serviste ice dragon termal macunu ile bakımını yaptığıını falan söylüyor. tamir görmüşmüdür acaba nede olsa kartın içi açılmış.
Top Bottom