Arama sonuçları: *

1. Pyronois

Teknobiyotik Bayrama Özel PC

Bu konu forumda çok açıldı fakat hala karar verebilmiş durumda değilim. Bütçeyi en fazla 5300 TL yapabilirim daha da yukarı çıkamam. Photoshop - After Effects -Illustrator vb. Programları ayrıyetten Yayıncılık ve Oyun olarak kullanacağım bir bilgisayar almak istiyorum. Bunun için Teknobiyotik'in...
  2. Pyronois

5.000 TL Bütçeli Bilgisayar Öneriyorum

Herkese iyi forumlar iyi günler. Geçen gün bilgisayar önerisi istemiştim birkaç arkadaşımız sağolsun öneri yaptı. Bugün incehesap'tan şöyle bir bilgisayar topladım. Eğer bilgisayar almak isteyen arkadaşlar varsa topladığım bilgisayarı öneririm. 5.000 TL bütçesinde toplanabilen güzel...
  3. Pyronois

5.000 TL Bilgisayar Önerisi

Herkese iyi forumlar. Elimde 5.000 TL Mevcut ve bilgisayar almak istiyorum. Monitörsüz ekipmansız. Sadece kasa Grafik Tasarımla uğraşıyorum. Photoshop/Illustrator/After Effects programları kullanıyorum ve ayrıyetten oyun oynuyorum. 5.000 TL'nin üstüne çıkamam malesef sınır 5.000. Ve yayıncılığa...
  4. Pyronois

Max 5000 TL Bütçe İle Oyuncu Bilgisayarı

Dostlar iyi forumlar. 5000 TL Bütçe ile (biraz aşabilir) incehesaptan şöyle bir bilgisayar topladım: AMD Ryzen 3 3100 3.60GHz 18MB Soket AM4 İşlemci Gigabyte A320M-S2H AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200Mhz(OC) mATX Gaming Anakart Team T-Force Vulcan Z 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Kırmızı Gaming Ram...
  5. Pyronois

4000 TL'ye Bilgisayar Tavsiyesi?

Arkadaşlar iyi forumlar. 4000 TL yi geçmeyecek bilgisayar tavsiye edermisiniz (Sadece kasa) Genellikle Photoshop ve Sony Vegas Pro programlarını kullanıyorum ve oyun oynuyorum İleride yayın yapmayı düşünüyorum var mıdır bu bütçeye kadar sistem?
Top Bottom