Arama sonuçları: *

1. S

5400 TL Bütçe ile bilgisayar tavsiyesi

Arkadaşlar yakın zamanda bilgisayar alacağım 3500x ile 1660 ti (inno3d) almayı düşünüyordum ama çok kötü yorum aldım. Aklınızda bulunan hazır sistem vs. varsa fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum. Montajı kendim yaparım illaha hazır sistem olmasına gerek yok fiyatı ne kadar uyguna gelirse o...
  2. S

5500 tl Sistem Alacağım önerilerinizi bekliyorum.

Öncelikle herkese merhaba, Kısa zaman önce bilgisayarım bozuldu ve bilgisayarımı değiştirmem gerekli. Yayın açmak veya oynadığım oyunu video kaydına almak istiyorum 1080p 720p arası. Ekran kartı 1660 superi düşünüyorum çünkü fps ve sıcaklık değerleri gayet yüksek. Bütçem 5500 tl İlk olarak...
  3. S

5500 TL Bütçeye PC

Merhaba arkadaşlar pc topladım yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum https://www.teknobiyotik.com/bilgisayar/oyuncu-bilgisayari/ekran-kartsiz-oyuncu-bilgisayari/amd-ryzen-5-1600-3-2ghz-8gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html burada alttakileri değiştiriceğim Anakart Gigabyte A320m S2H İşlemci...
  4. S

4.500-5.500 arası en iyi sistem

Merhaba Arkadaşlar, Bütçemiz 4.500 ile 5.500 arasında değişebilir. Ekran kartımızı ve işlemciyi yüksek tutalım. Sistem önerilerinizi bekliyorum.
  5. S

5000₺ 1660'lı sistem

Merhaba Arkadaşlar, 1 Hafta içerisinde 5000₺ değerinde bilgisayar alıcağım. Aslında bir çok kişiyle konuştum fakat post açmanın herkesin yararına olacağını düşündüm. Oynadığım oyunlarda (Rust Gta 5 Cod Far Cry PUBG vs.) 1080p ultra oynayabilceğim, oyunu oynarken arkada program açabileceğim...
  6. S

5000₺ 1660 super li sistem pls

Bütçem 5000 tl 1660 süper olan sistem almayı düşünüyorum önerilerinizi alırım
  7. S

5000₺ ye toplanabilecek en iyi bilgisayar

Merhaba Arkadaşlar, bütçemiz 5000 tl 1 hafta içersinide 5000 tllik bilgisayar alıcağım bütün tavsiye fikir öneri deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.
  8. S

[Detaylı] 5000₺ ile Yüksek Oyun Performanslı sistem aranıyor

Merhaba Arkadaşlar, 1 Hafta içerisinde 5000₺ değerinde bilgisayar alıcağım. Aslında bir çok kişiyle konuştum fakat post açmanın herkesin yararına olacağını düşündüm. Oynadığım oyunlarda (Rust Gta 5 Cod Far Cry Pubg vs.) 1080p ultra oynayabilceğim, oyunu oynarken arkada program açabileceğim...
  9. S

Bütçe 5000 Tl önerileri alayım

Merhaba Bütçemiz 5000 Tl İsteklerim - Bütün oyunlarda 1080p ultra grafikler (Özellikle Rust - Far Cry 5 - Cod warzone vs.) - Oyun oynarken arkada spotify açıp müzik dinleyebilceğim kasmayacak özellikle alt tabı lap diye yarım saniyede atıcak - Oyunları videoya alırken kasmıyacak ve görüntü...
  10. S

4500 Tl sistem toplanılacak

Merhaba Arkadaşlar, bilgisayarıma 7 senelik ömründen sonra artık yeni bir dost almaya karar verdim Aklımda 1 bilgisayar var ama ekran kartı düşük geliyor sanki 1.si https://www.incehesap.com/hypnotic-2680-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-41254/ Ekran kartım iyi olsun istiyorum lol csgo rust pubg...
Top Bottom