Arama sonuçları: *

1. Y

Asus Dragon Bulk Yeni Soğutucu Sığarmı

İyi Günler, ASUS DRAGON BULK model ekran kartına 2 tane adata xpg ramm taktım ve r5 3600'ün stok soğutucusu var, stok soğutucu bile şuan ramlere aşırı yakın, ilerde wraith prism takmak istiyorum sığar mı? Sığmıyorsa sığabilecek iyi hava soğutmalar önerir misiniz
  2. Y

PC'nin kapağının açık olması daha iyi midir?

İyi Günler, Sistem soğutması konusunda yandaki temperli camı açık bırakmak mantıklı mıdır? Toz vs. konusunda açık bırakmak mı daha mantıklıdır yoksa kapalı olması mı? Ayrıca şöyle bir detay var, evimde 2 kedi var. bir tanesi arada masama çıkıp oturuyor ama öyle deli gibi masamda dolanmıyorlar...
  3. Y

PC YENİ ALDIM GÜRÜLTÜLÜ ÇALIŞIYOR

EL CAPİTAN ALDIM 2 GÜN OLDU GELELİ SANKİ BİRAZ FAZLA GÜRÜLTÜ ÇIKARTIYOR GİBİ GELDİ GÜRÜLTÜ NERDEN GELİYOR ANLAYAMADIM PSU DAN GELİYOR SANIRIM ?
  4. Y

EL CAPİTAN SESLİ ÇALIŞIYOR

İYİ GÜNLER, EL CAPİTAN ALDIM BİRAZ GÜRÜLTÜ VAR ONUN SEBEBİNİ BİLMİYORUM VE NORMAL Mİ? EKRAN KARTI FANLARI ÇALIŞMAMASINA RAĞMEN GÜRÜLTÜ VAR RİSKLİ MİDİR?
  5. Y

DONANIM ARŞİVİ EL CAPİTAN KURULUM

İYİ GÜNLER, EL CAPİTAN ALDIM ŞİMDİ GELDİ KURDUM MONİTÖRÜME TAKTIM (1600*900) EKRAN NI YARISINDAN AZI GÖRÜNMÜYOR SOLA ÇEKİK BİÇİMDE, MONİTÖR AYARLARI FALAN BİRŞEY DEĞİŞTİRMİYOR. DRİVER YÜKLEMEDİM DAHA HEMEN FORUMA GİRDİM. ESKİ DAHA DÜŞÜK ÇÖZÜNÜRLÜKTE BİR MONİTÖRE TAM SIĞDI NEDEN BÖYLE OLUYOR?
  6. Y

PCH F Class 1.1 İNCEHESAP.COM

İyi Günler, PC HOCASI'nın PCH F Class 1.1 PC'sini biraz özelleştirdim kendi çapımda, parçalar mantıklı mı ve birbiriyle uyumlu ve performanslı çalışırmı anlayamıyorum, o konuda endişeliyim dolayısıyla forum oluşturmak istedim. Umarım görürsünüz ve cevaplarsınız. Gerçekten iyi anlayan kişiler...
Top Bottom