Arama sonuçları: *

1. G

Bu zamanda pc toplamak mantıklı mı?

Dolar almış başını gitmişken her şey 7 ila çarpılırken böyle bir dönemde pc toplamak ne kadar sağlıklı. Kimsenin yüzüne bakmadığı donanımlar kıymetli hale geldi. 2. El piyasası da dolar endeksli oldu resmen adam 1 yıl önce almış tepe tepe kullanmış sıfır fiyatına bakıyor 200-300 tl altını yazıyor...
  2. G

ACİL x570 4.0 Anakart'a 4.0 destekli m2?

Merhabalar, x570 asus tuf anakart kullanıyorum. M2 4.0 ssd almak istiyorum fakat anakartın desteklediği ssdler(M.2 PCIE & NVME) listesinde göremedim bilenler varsa yardımcı olabilirler mi almak istedigim m2 ssd Gigabyte Aorus NVMe Gen4 500GB SSD (GP-ASM2NE6500GTTD) 4.0 1588735294 Sorun olur...
  3. G

After effects, Illustrator, Premier Pro Kasa Toplama

Dostlar merhaba, başlıkta belirtmiş olduğum Adobe programlarının son sürümlerini (ve gelecek sürümler) rahatça kullanabileceğim bir pc toplamak istiyorum. Harici olarak da fifa pubg oyunlarını 1080p'de 50-60 fps'de oynasam yeterli. Bütçem 6K nasıl bir kasa toplayabilirim? Şimdiden teşekkürler.
  4. G

İleriye donük kasa toplamak ilk defa topluyorum

7k bütçem var ileriye dönük pc toplamak istedim 4.0 anakart ve m2ssd tercih ettim Adobe programlarını kullanacağım ve pubg fifa vs klasik arcade oyunları oynarım önemli olan benim için iş kısmı bunları baza alarak oluşturduğum sistem için ekran kartı ve kasa seçemedim yardımcı olursanız sevirim...
  5. G

İŞ VE OYUN İÇİN 7000 TL PC TOPLAMA TAVSİYESI

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi hem iş hemde oyun için bir pc toplamak istiyorum. Adobe programlarını(son sürümler) rahat bir şekilde kullanmak istiyorum render da yapacağım ve boş vakitlerimde de oyun oynamak istiyorum hight ayarlarda min. 60 70 fps alsam yeterde artar bana. Anakart...
Top Bottom