Arama sonuçları: *

1. B

Ssd Okuma Yazma Hızı

Merhaba benim ssd im normalde 500/300mb yazma okuma hızı gözüküyor. Ancak bir oyun yüklerken görev yöneticisini açtığımda okuma ve yazma 20 mb civarlarında gözüküyor. Normal mi böyle yazması?
  2. B

Aquarius 5AN Pubg Oyun Testi

Arkadaşlar monitör geldi. Sistemi kurdum çok şükür. Hazır pubg de bedava olmuşken indireyim dedim. Bazı arkadaşlara monitör gelince performansını yazarım demiştim. Makinenin performansı gayet iyi açılması 10 saniyeyi bulmuyor. Dosyaları da aynı şekilde hızlı açıyor. Oyuna gelince pubg de herşeyi...
  3. B

Kasanın arkasındaki ethernet portu

Arkadaşlar ethernet portu sürekli yanıp sönüyor. Nette bir problem yok. Bu şekilde yanıp sönmesi normal mi
  4. B

Monitörün HZ Değerini Öğrenmek

Monitörüm 1920 1080 de 75 hz gözüküyor ancak aida 64 programında 1920 1080 çözünürlük için 60 hz destekliyor diyor. Hangisi doğru
  5. B

Monitörü 75 hz e Çekme

Arkadaşlar monitör 75 hz gözüküyor ancak ayarlara girdiğimde sadece 64 hz gözüküyor sebebi nedir nasıl çözebilirim
  6. B

Diski Ayırma

Arkadaşlar 480gb ssd var elimde Windows kurarken 200-300 şekilde ayırmalı mıyım? Yoksa tek parça mı bırakmalıyım?
  7. B

Aquarius 5An Kargo Elime Ulaştı

Arkadaşlar sorusu olan varsa cevaplayabilirim. Monitör olmadığı için daha kurmadım
Top Bottom