Arama sonuçları: *

1. Madren

5700xt-3600lü sistem nasıl?

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-p2xt-oyuncu-bilgisayari.html bahsettiğim sistem bu fakat bazı parçaları değiştirdim : 3500x'i 3600 olarak ssdyi samsung 860 evo olarak psu'yu 500 yerine 700 olanı seçtim sistem nasıl sizce 3600 sıkıntı yaratır mı bütçeyi biraz zorladım ama eğer drop...
  2. Madren

Almayı düşündüğüm hazır sistem

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-p2xt-oyuncu-bilgisayari.html (3500x'i 3600 olarak değiştirdim , ssdyi samsung 860 evo yaptım.) ve bazı sorularım olacak : 500w psu yeterli midir , parçalar hakkında bi şikayetiniz var mı , teknobiyotik sitesinden şikayetçi olan var mı? iyi forumlar.
  3. Madren

6k civarı bir hazır sistem önerir misiniz?

Kasasının ısınma problemi olmayan psu'su kaliteli işlemcisi güzel ssdsi kronik sıkıntılı olmayan sağlam ultrada oynatabilecek bir bilgisayar önerin lütfen.
  4. Madren

Bu sistemle oyun yayını yapılır mı?

kasanın psusuna c4 diyenler oldu ısınma problemi olur, ssd sıkıntılı falan dediler ama yine de merak ediyorum + olarak monitörü de ekliyorum ki bi sorunu varsa yazın lütfen ( sistemi aldıktan sonra öğrendim bazı şeyleri :( ) AMD Ryzen 5 3500X 3.60GHz 35MB Soket AM4 MPK İşlemci (...
  5. Madren

xfx rx 5600xt kullanan arkadaşlar bakabilir mi?

Kartın sıcaklık değerlerini ve atıyorum 70 dereceyken fanların % kaç çalıştığına bakabiliyorsanız yazarsanız çok sevinirim (+ olarak kasanın da etkisi var , kasamda şu kadar fan var gibi belirtin lütfen) (toplama bilgisayar olarak açmışım pardon)
  6. Madren

incehesap cuma indirimleri hakkında soru.

Yaklaşık bir kaç saat sonraki cuma indirimiyle birlikte bir hazır sistem alacağım ama kafamda şöyle bir soru var. Mesela hazır sistemin bi parçası indirime girdi diyelim atıyorum ekran kartı ama hazır sistem olduğu için fiyatta oynama olur mu olmaz mı merak ettim bilen arkadaşlar cevap...
  7. Madren

Toplama bilgisayar + monitör(144hz) öneriniz?

Yaklaşık 2 yıldır gtx 1050 ekran kartlı bir dizüstü bilgisayar kullanıyorum ama LGS sınavı bittikten sonra toplama bir bilgisayar almaya karar verdim. Bu toplama işlerini yeni yeni anlıyorum ve kendim toplamaktansa hazır tercih ettim kasaya sığmaz vs. korktuğum için. Dikkatimi çeken Donanım...
Top Bottom