Arama sonuçları: *

1. SquizzySP

6K hazır sistem tavsiyesi

6000 TL'ye hazır sistem önerir misiniz ?
  2. SquizzySP

3200 TL fiyata kadar APU sistem önerir misiniz ?

Elimde 3000 TL maksimum 3200 TL bütçe var bana güzel bir apu sistem önerir misiniz ? bütçeyi asamam
  3. SquizzySP

Ryzen 3 3100 + RX 570 sisteme ileride nasıl bir yükseltme yapabilirim?

XFX RX 570 4 GB Edition Ryzen 3 3100 A320M - F Xpg Gammix D30 8 GB Tek Kanal Ram Ssd biraz üzücü SU630 Bu sisteme ilerleyen zamanlarda ne gibi upgradeler yapabilirim ?
  4. SquizzySP

psu patlar ise ne olur

psu nasıl patlar bilgisayar hariç bir yere zarar verir mi
  5. SquizzySP

gamepower kasa nasıldır

gamepower psulu kasam var dark side bi sorun çıkartır mı
  6. SquizzySP

driver kurma islemi

bilgisayarıma driver kurucam fakat sadece indirmek yeterli olur mu ( anakart asus )
  7. SquizzySP

ryzen 3 3100 rx 570 kaç watt

kaç watt psu gerekli
  8. SquizzySP

r3 3100 vs intel i3 9100f

hangisi daha iyidir
  9. SquizzySP

ssd önerir misiniz? ?

hatırlayan olur belki benim pc disk hataları onarılıyor vs. bi kac uyarı verdi acilmadi bende geri gonderdim hatalarına bakilsin diye sıkıntının benden olmadığını anlarlar ise ssdsini degistirmelerini isteyeceğim vereceğim örneklerden hangisini söyleyeyim James Donkey jd 240 Kingston a 400 wd...
  10. SquizzySP

mavi ekran sıkıntısı

yeni aldığım bugün kurduğum bilgisayarimi açtım yanlızca bi kaç driver indirdim sonrasında arkada cs go indirirken valorant oynuyordum ve arkada chrome açıktı müzik dinliyordum pc bi süre dondu ve sonrasında mavi ekran verdi ve sonrasında sadece açılıyor ve mavi ekranda 6 secenek sunuyor problem...
  11. SquizzySP

kasada hdmi girişi yok

ekran kartim rx 570 4gb xfx modeli daha bilgisayarımın ekran kartını takmadım camını bile açmadım yarın yapicam fakat şimdi bakarken bisey farkettim kasamin girislerinde hdmi girişi yok ne yapabilirim
  12. SquizzySP

ekran kartı desteği mi

xfx rx 570 4 gb li sistemim geldi fakat anakart kutusunda ekran kartı destegine benzer bir şey var o nedir
  13. SquizzySP

Kaç Watt yeterli olur

Ryzen 3 3100 ile Rx 570 İçin 550W +80 sertifikalı psu yeterli olur mu ?
  14. SquizzySP

3000 TL Bütçe ile bilgisayar alacağım tavsiyeniz var mıdır?

3k pc alacağım yardımcı olur musunuz ?
Top Bottom