Arama sonuçları: *

1. Dlezzy

Ryzen 5 5600x'li Bu Sistemde Uyumlu Olmayan Parça Mevcut Mu ?

Arkadaslar selam konuyu çok uzatmadan size sistemin bir bölümünü attim. 1) Bu sistemdedeki Ekran karti kasaya sorun çikarmadan sigar mi ? 2) Islemci ve Ekran karti 1080p'de sorun yaratir mi ? (Oyunlari 2k oynayacagim fakat merak ediyorum.) Islemci : Ryzen 5 5600x Anakart : MSI Mag B550 Tomahawk...
  2. Dlezzy

R5 3600X İçin Anakart,Psu Tavsiyesi

Arkadaşlar selam iyi günler başlığa soruların yarısını sığdırabildim bu durumdan dolayı kusura bakmayın. Aşağıda birkaç tane sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. 1) R5 3600X + MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X Trio 8GB için 650W Corsair PSU'su yeterli olur mu ? 2) R5 3600X + MSI GeForce...
  3. Dlezzy

RTX 2060S Sistem Önerisi

Arkadaşlar selamlar son zamanlarda fazlasıyla araştırma çabasındayım. Forumda da fazlasıyla bununla alakalı konu açtım ama cevaplar beni tam olarak tatmin etmedi. Beni ömürlük götürecek bilgisayar toplamaya çalışıyorum. Kendimce Teknobiyotikten sistem topladım bu sistemde sizce neler...
  4. Dlezzy

10.000 TL Monitör Dahil RTX 2060 Sistem Toplama

Selam arkadaşlar son zamanlarda bilgisayar toplama konusunda araştırma içerisindeyim. Kendime en uygun ekran kartını Rtx 2060 olarak gördüm. Amd ekran kartları ile bazı arkadaşlarım sorun yaşadığı için hiç o topa girmek istemedim açıkçası. 2060 Tercih etme sebebim 1080P oyunculuk. Neden 1660...
  5. Dlezzy

Game Garaj Sistem Önerisi

Selam arkadaşlar ben aşağıdaki gibi 2 adet Game Garaj'dan sistem buldum. Yayın ve oyun odaklı bir sistem olsun istiyorum. Rtx 3060ti'li sistemin darboğaz yapabileceği düşüncesi kafama takıldı çünkü oyunların tamamını 1080P'de oynamayı düşünüyorum. Rtx 2060 veya Super sizce 1080P oyunculuk ve...
  6. Dlezzy

10.000 TL Monitör Dahil Ekran Kartı Nvdia Olan Sistem Tavsiyesi

Selam arkadaşlar ben aşağıdaki gibi bir sistem topladım. Bu sistemde neler daha iyi olabilir veya neleri çıkarmam gerek yardımcı olursanız sevinirim. Sadece ekran kartını Amd istemiyorum. Ayrıca RTX tercih etmek mantıklı mıdır? Genelde fps oyunları oynuyorum bu konuda görüşlerinizi de...
Top Bottom