Arama sonuçları: *

1. C

RX 580 için anakart ve işlemci

merhabalar rx 580 ekran kartı için uygun işlemci ve anakart arıyorum öyle fazla güçlü olması lazım değil normal olsun yeter gta 5 gibi oyunda 45 fps filan alırsam high da yeter.
  2. C

Ramde V farkı gereklimi?

Merhaba arkadaşlar bilgisayardan bozuk ramleri çıkardım üzerinde 1.8V yazıyordu benin şimdi yeni alacağım ramler 1.5V ve ya 2.0V olsa çalışmayacakmı? Bu arada ramler DDR2.Şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkürler.
  3. C

Anakartım AM 1 midir ?

Arkadaşlar iyi akşamlar.Anakartımın modelini bilmedim nedir ramde bozuk olduğundan bilgisayar açılmıyor o yüzden resmini çeke bildim sizce anakartımda AM1 varmı bu arada ramiminde resmini koyacağım bu ram DDR3 mü yoksa DDR4 mü bilemedim üzerindede yazmıyordu ama üzerinde 1.8V yazıyor ben 1.5V...
  4. C

AM3 Anakart ile Ram arasındakı fark

Merhaba arkadaşlar ben ram satın alacağım Çinden 4GB 1600 Mhz ama satıcı bana böyle bir şey dedi diyorki alacağın ram sadece AM3 anakartında çalışır şimdi bunun bana ne dediğini anlamadım bu ne demek AM3 anakartı nedirki ? Şimdi bu benim anakartımda çalışmayacakmı ?
  5. C

GTX 1650 yoksa GTX 1650S

Herkese iyi akşamlar GTX 1650S ile GTX 1650 Ultra arasında büyük fark varmı ? Sade 1650 ultra alırsam fps de büyük düşüş olurmu?
  6. C

Ryzen 3 3100 + RX 580 sistem alsam nasıl olur?

Öncellikle herkese merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler dilerim.Ben videolardan bakarak uygun olarak böyle bir sistem toplamayı düşünüyorum aşağıda ayrıntılı bilgileri var.Sadece oyunlarda kasma vs yaşarmıyım yaşamazmıyım bilmiyorum o konuda bana yardımcı olursanız teşekkür ederim.Oyun dediğim...
Top Bottom