Arama sonuçları: *

1. Dost rockstarson

5000 TL bütçe apu sistem

5000 tl gibi bir bütçem var bu bütçeye ağu mu alsam normal sistem mi diye çok düşündüm Ne yapacağım bilmiyorum iki şey için de örnek sistemler topladım sizin de fikirlerinizi merak ediyorum daha iyi bir sistem öneriniz var mı yada sistemlerde geliştirilmesi gereken şeyler Apu olan sistemin...
  2. Dost rockstarson

4650 TL ye alınır mı

4650 TL’ye böyle bir sistem buldum sizce nasıl alınır mı? benim hoşuma gitti
  3. Dost rockstarson

5000 TL ye monitör dahil sistem

5000 TL gibi bir bütçem var monitör dahil hem derslerim için hem de oyun Oynayabileceğim bir sistem arıyorum apu veya normal bir sistem olması fark etmez eğer kaliteli bir apu olursa ona da tamamım önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
  4. Dost rockstarson

APU SİSTEM BÜTÇE 3500 YARDIM

Arkadaşın 3500 tl bütçesi var apu bir sistem almayı düşünüyor ileride ekran kartı takabilirim dedi önerileriniz nelerdir şimdiden teşekkürler
  5. Dost rockstarson

Sinerji AMD Ryzen PRO sistem nasıl ?

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-amd-ryzen-pro-4650g-16gb-250gb-nvme-m2-ssd-p-37648?utm_source=SinerjiYt&utm_medium=Youtube&utm_campaign=ApuSubat sistem bu arkadaş alıcak nasıl iyi mi ? ilerde ekran kartı takmayı düşünüyor önü açık bir sistem mi ekran kartı olarak ne takılabilir ?
  6. Dost rockstarson

eski pc upgrade yardım

selamlar eski bir bilgisayarım var 7 ay once monitörü kırıldığı için tv bağlı olduğu için hem monitor hem de ek yükseltmeler yapmak istiyorum Intel® Masaüstü Anakartı DH55PJ Intel® Core™ i3-540 İşlemci 2 GB RAM VAR EKRAN KARTIM YOK şimdi bu sisteme ne yapmalıyım benim düşüncem bir monitör...
  7. Dost rockstarson

game garajın sistemi nasıl olmuş ?

sistem bu şekilde bana iyi geldi uygun fiyatlı belki anakart değiştirebilir ssd güzel gibi pek bir bilgim yok soğutucuyu çıkartamıyoruz kendisi hediye veriyor heralde ne düşünüyorsunuz ?
  8. Dost rockstarson

almayı düşündüğüm ModArt PC-MA2 sistem nasıl ?

https://www.gaming.gen.tr/urun/16825/modart-pc-ma2-intel-i5-10400f-asus-dual-rx-5500-xt-oc-8gb-evo-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ sistem bu sistem gayet güzel sadece psu konusunda bazı sıkıtnılarım var pc yi yayınlayan kanal tam yüke soktum bir sıkıntısı yok gayez güzel diyor sistem...
  9. Dost rockstarson

6000-6500 ₺ monitörlü sistem önerisi

6000-6500 tl gibi bir bütçem var Monitör dahil güzel bir f/p sistem toplamayı düşünüyorum daha önce konu açmıştım ama bazı sorunlar oldu o yüzden tekrar açıyorum kusura bakmayın dediğim gibi bana yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.
  10. Dost rockstarson

Kararsız kaldım ne yapmalıyım ?

uzun aradan sonra pc alıcam ama kararsız kaldım ekran kartı stoklarının olmadığını ve bu yüzden Abdullah abinin sistem çıkaramadığını biliyorum sizce kendim sistem toplamalı mıyım ? yoksa Abdullah abinin sistemini mi beklemem daha iyi olur. Ama stok durumlarından dolayı kısa sürede...
Top Bottom