Arama sonuçları: *

1. F

RX 6500XT + İ3. 10105F SİZCE ALİNİR Mİ BU SİSTEM?

Merhaba arkadaşlar sistem görselde ki gibi ve 7000TL gibi bir fiyatı var 2 aylık sistem gamegarajdan alinmis. Sizce değer mi şuan ki piyasada?
  2. F

RTX 2060'LI ikinci el bu sistem alınır mı sizce?

Monitorle birlikte 9000TL'ye anlastik arkadaslar gidip testlerini yapicam bizzat 7 aylık sistemmiş garanti kutu fatura duruyormus ne dusunuyorsunuz?
  3. F

9k bütçe monitor dahil sistem onerisi

Baslikta belirttigim gibi 9k butcem var monitor ile birlikte bir sistem dizmek istiyorum. İşlemcimi yüksek tutmak benim icin öncelik cünkü valorant cs tarzi oyunlar oynuyorum ve işlemci daha fazla etki ediyor bu oyunlarda yinede önerilerinizi her şekilde bekliyorum.
  4. F

RTX 2060'LI EKRANLI 2.EL SİSTEM

Arkadaşlar sistem yukledigim resimde, monitorun tam marka model •LENOVO G27C-10 27”165Hz 1MS(MPRT)CURVED Freesync OYUNCU MOTÖR bütün ürünler vatandan alinmis olup 2 ayliktir kutu fatura garantisi duruyo hepsinin yaninda klavye mouse kulaklikta var ama onlarin onemi yok diye yazmadim fiyat:9000...
  5. F

Ryzen3 3100 vs Ryzen5 3500

Oyun için bir hazır sistem alıcam fakat arada kaldım +300TL farkla r5 3500 deger mi sizce dostlar bununla birlikte kullanicagim ekran karti 1660s olucak
  6. F

2. EL BİLGİSAYAR VEYA DONANIM ALIRKEN HANGİ TESTLER YAPILMALI?

Letgo'dan kasa alıcam fakat bildiginiz uzere mining olayları veya güven meseleleri var dikkat edilmesi gereken durumlar nedir? Hangi testler yapilmali ozellikle mining kontrolu adina?
  7. F

LETGO - 2.EL 2 AYLIK RTX 2060'LI SİSTEM

Arkadaşlar başlıktada belirttigim gibi aradım konuştum diledigin gibi gelip testlerini yapabilirsin dedi ısı degerlerine bakarız dedi. Zamanı olmadigi icin satiyormus telefon alicakmis ayni zamanda hatta varsa takas dusunebiliriz vesayre dedi neyse geçiyorum bunları. Sistem 2 aylık yukledigim...
Top Bottom