Arama sonuçları: *

1. Darling

Kendim topladığım bilgisayar monitör hariç uzay montaj

Arkadaşlar bir süre çalışıp almak istediği sistem bu. Sizden istediğim sistemde eksik gördüğünüz yada bu birleşen yerine bu olsun dediğiniz şeyleri söylemeniz ÖZELLİKLE RAM önerisine ihtiyacım var. Kısaca sistem parçalarını dengelemek istiyorum. Sistemi 3 ay sonra aynan da sipariş vererek yada...
  2. Darling

RTX 3070 için sistem önerisi

RTX 3070 için sistem önerir misiniz? 7-8bin arası bir bütçe var depolama ileride arttıracağım ram de sonradan arttıra bilirim ona göre şimdilik olabildiğince düşük fiyat tutmak istiyorum bir tane m2 yeter başta ama gene de 1TB olursa efsane olur benim için. Bu arada hayvan gibi depolama tüketen...
  3. Darling

amd R5 3600 RX5500XT topladığım sistem kontrol eder misiniz?

Yakın zamanda pc almam gerekecek hem oyun hemde programlama için şu anda belirli bir bütçem yok malesef olabildiğince alt seviyede tutup zamanla arttırıcam sistemi İleride 16gb ram ve m2 ssd takmayı düşünüyorum şu anlık bunlar yok 2 tb hdd ayrı olarak yakında elime geçecek 7200rpm yani...
  4. Darling

İleride geliştireceğim toplama pc önerileri

Şuanda almak istediğim ileride geliştireceğim toplama pc şuanda depolama çok önemli değil ileride m2 takıcam windows için şimdilik sadece 2.5 ssd istiyorum olursa AMD ve AMD ekran kartlarından olursa çok güzel olur Oynadığım oyunlar Minecraft/Space Engineers/overwatch Yazılım içinde...
  5. Darling

Kendi topladığım sistem hakkında fikir almak istiyorum

Arkadaşlar belirlediğim sistem bu 6900TL ye kadar çıkabilirim ileride 2.bir m2 SSD ve normal 2 adet SSD eklemek istiyorum kasa aynı kalacak ramler daha az ışıklı olabiler. siz ne dersiniz sisteme görüşlerinizi bildirin anakart hakkında çok şüphem var ve 1050 ti yerine daha üst seviyeden...
Top Bottom