Arama sonuçları: *

1. Victory1602

4000 TL BANDINDA SİSTEM ÖNERİSİ

Arkadaşlar merhaba 4bin tl bandında apu veya ekran kartlı sistem önerirseniz sevinirim monitörüm var sadece kasa istiyorum
  2. Victory1602

ARKADAŞLAR YARDIM EDİN BU SİSTEMİ ALICAM

Arkadaşlar merhaba sistem alıcaktım karta para yükledim stok tükendi bende buna karar verdim sizce nasıl veya bu özellikte önerdiginiz sistem varmı ACİLL https://www.itopya.com/rende-supreme-asus-tuf-geforce-gtx-1650-p-oc-4gb-amd-ryzen-5-3600-16gb-ddr4-512gb-ssd-geforce-espor-pc/
  3. Victory1602

AGALAR SERİ YARDIM BU SİSTEMİ DÜZÜCEM

Agalar sa sistem oluşturdum sizce nasıl güzel olmuş mu eksigim veya hatam varsa yardımcı olursanız sevinirim TOPLAM : 9887 TL TUTUYOR...
  4. Victory1602

BU SİSTEMİ ALICAM İYİ BİR SİSTEM Mİ

Arkadaşlar sa bu sisteme karar verdim 2 ay önce vatan bilgisayardan alınmış kutusu faturaları duruyormuş ve 22 ay garantisi devam ediyor fiyatı 8.250 diyor sizce nasıl? Önerdiginiz sistem varmı? Belki ilerde m2 ssd ye çevirebilirim
  5. Victory1602

Agalar yardım bu sistem bu parayı eder mi

Bu sisteme KDV dahil 14.000 TL dendi bu fiyata alınır mı? millet yardım ederseniz sevinirim bana pahalı geldi
  6. Victory1602

Oyun ve minig pc düzmek istiyorum YARDIMM

1- Agalar yardımınıza ihtiyacım var pc düzücem hem oyun hem mining yapmak istiyorum 8 GB bir ekran kartı ile günde 10 saat mining yapsam aylık kaç TL geliri olur 2- işlemci olarak amd mi intel mi 3-önerdiginiz sistem varmı (geçen Abdullah abiden yeni fiyat performans pc düzecegini duydum)...
Top Bottom