Arama sonuçları: *

1. V

Aşağıdaki sistem fiyatına göre iyi midir?

Merhaba, Monitör ve soğutucu hariç (ryzen 5 5600x soğutucu önerisi alınır) sistem iyi midir? Özelleştirmeler ve parçalar uyumlu mudur? Alınır mı? Teşekkürler.
  2. V

15k'ya sistem önerisi? Aşağıdakiler alınır mı? (Eylül 2021)

Herkese merhaba, Aralık'a kadar nasip olursa max 15-16k arası bir bütçeyle (monitör dahil) hazır sistem almak istiyorum. Ekran kartı krizinin bitmesini beklemek biraz kumar gibi geliyor malum kurlar da ortada. Bu yüzden hazır alacağım. Sinerji veya Game Garaj'dan alıcam. (Game Garaj'a bir tık...
  3. V

Bilgisayar toplamak için 2022'yi beklemek mi yoksa?

Herkese merhaba, 2021 Haziran'da hazır sistemlere baktığımda (inventus, qp, sinerji, incehesap, itopya, gaminngen, gaminggaraj, vs. bakmadığım yer kalmadı merak etmeyin :D) ve koydukları dandik parçaları iyileştirdiğimde, gerçekten beni en az 7-8 sene götürücek bir bilgisayarı toplamak için...
  4. V

14.000₺ Sistem Önerisi Yapar mısınız?

Arkadaşlar merhaba herkese. Kısaca anlatmam gerekirse, birkaç ay içinde masaüstü bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Senelerce laptop kullandım ama artık masaüstü almanın zamanı geldi. Zaman kötü tabi malum dolar ve euro... Bütçem 10-14k arası tam kafamda oturtamadım ama minimum 10-12k...
Top Bottom