Arama sonuçları: *

1. F

Sinerjiden Hazır Sistem Alanlar Bakabilir mi

Geçtiğimiz cuma günü bir hazır sistem siparişi verdim, sitede sistemin stoğunda sıkıntı yok gözüküyor. 5 gün geçmesine rağmen sistem hala kargoya verilmedi. Normal mi bu sizce, ortalama bir teslim süresi mi?
  2. F

Uzun Araştırmalar Sonucu Sistemimi Topladım!

Birkaç gündür çeşitli anketler ve araştırmalar neticesinde alttaki sistemi topladım. Zaman içerisinde upgrade edicem, kusurlu yönleri var(güç kaynağı misal) tabi ama şu krizde bu bütçeye iyi bir sistem oldu. 1 haftada %70'in üzerinde bir fiyat artışı yaşandı onu unutmayalım. Ryzen 5 5600x...
  3. F

Ryzen 5 5600x & RX6600XT

Ryzen 5 5600x & RX6600XT temelli sistemi tavsiye eder misiniz bu bütçelere?
  4. F

19.000 ₺ civarlarında 3060 Ti sistem önerisi

20.000 ₺ aşmayacak şekilde 3060 Ti barındıran bir sistem var mı almaya değer? Tavsilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
  5. F

AMD Ryzen 5 Sistem Tavsiye

Ryzen 5 5600x Rx 6600xt 16gb RAM Fiyatı 18700₺ olan bu sistem hava soğutmalı. (sinerji'de satılıyor) Sizce bu bütçelere alınır mı? Daha iyisi var mıdır?
  6. F

Bu krizde ortalama üstü bir sistem toplanır mı ?

Malum ülke ekonomisi ciddi bir krizde, benim gibi sistem almayı bekleyen binlerce kişi vardır eminim. Kimisine göre şuan doğru an yani artış devam edecek alabilen alsın, kimine göre de ortalığın sakinleşmesini fiyatların düşmesini bekleyin düşüncesi hakim. Sizin düşünceniz nedir, ne yapmalıyız?
Top Bottom