Arama sonuçları: *

1. Keremm

Sıcaklık farkı için kasanın camını çıkartmalı mıyım

Merhaba, kasamın yan camı açık kullanmaya karar verdim Isınmayı biraz daha olsa yardımcı olur diye düşünüyorum ama kasanın yan camını açık bırakmak sorun yaratır mı Yani toz falan zarar verir mi veya herhangi bi zararı olur mu
  2. Keremm

Bilgisayarımın Sıcaklık Değerleri Normal mi ?

Selamlar ryzen5 3600 b450m s2h anakart rtz 2060 super 8 gb özelliklerinde topladığım pc battlefield 5, warzone gibi oyunlarda 80-85 derece civarlarını görüyor (stok soğutucu) sizce değerler fazla mı neden bu kadar yüksek ? bilgisayara zarar verir mi? ne tür bir soğutucu önerirsiniz ?
  3. Keremm

Yeni aldığım sistemin sıcaklık değerleri normal mi ?

Arkadaşlar yeni aldığım sistemim geçen gün elime ulaştı. Battlefield V oyununda (her şey ultra ayarlarda iken) sıcaklık değerlerinin 80-85 derece civarı dolaşması normal mı ? Sistemim : Rtx 2060 super ryzen 5 3600 gigabyte b450m s2h
  4. Keremm

İtopya'dan Yeni aldığım Sistem

İtopyadan aldığım sistem bugün geldi içerisinde ekran kartını olması gerektiği gibi ayrıydı ve montesini yaptım fakat diğer kutulardan çıkan sata 6GB/s adlı küçük kablo ne için monte edilmemiş halde geldi gereksiz mi ?
  5. Keremm

İtopya'dan Sistem Topladım Yazılımlar ve Sürücüler Hazır mı Geliyor ?

İtopyadan geçtiğimiz günlerde sistem aldım. fakat bu sistem windows deneme sürümü ile sürücüleri programları vs. hazır kurulu şekilde mi gelecek yoksa geldiğinde windows dahil bütün sürücüler ve programları kendim mi kurmam gerekiyor ? Özellikle İtopyadan alışveriş yapan arkadaşlar varsa...
  6. Keremm

İtopya'dan bilgisayar topladım ve sipariş verdim süreç nasıl işliyor ?

Arkadaşlar İtopya'dan pazartesi günü bir sistem topladım ve sipariş verdim. Sipariş süreci 7 gün maximum diyor. Sizce ne zaman gelir. Ayrıca itopyadan aldığım sistemde sürücüler kurulup her şey hazır bir şekilde mi geliyor yoksa bilgisayar geldiğinde bios ayarları ve sürücü yüklemelerini benim mi...
  7. Keremm

Aldığım parçalar Overclock yapılmış halde mi geliyor ?

İtopyadan "GIGABYTE B450M S2H 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart " "GIGABYTE GeForce RTX 2060 SUPER WINDFORCE OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı" aldım bu OC ibareleri overclock yapılmış şekilde mi geliyor demek yoksa benim seçimime mi bırakılmış kendim yapabilirim mi demek...
  8. Keremm

Da-Sistem2 Sistemini biraz değiştirdim sizce nasıl olmuş ?

İşlemci : AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 Anakart : ASUS TUF B450M-PLUS GAMING 4400MHz(OC) DDR4 RAM Bellek : CORSAIR 2x8GB Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16 DDR4 Ekran Kartı : ASUS TUF GAMING X3 Radeon RX5700 XT OC 8GB Kasa ...
  9. Keremm

Pc Toplayacam Öneri ve Eleştirilerinizi bekliyorum..

Abilerim arkadaşlarım piyasa ne olacak topladığım ve düşündüğüm sistemler var almalı mıyım yoksa beklemeli miyim en iyi fiyat aralığını ne zaman görürüz. Kısacası topladığım sistemim var ne zaman almalıyım ?
  10. Keremm

Toplama Bilgisayar Önerisi 6000-7000 TL

Amd Ryzen 5 3600X 3.8Ghz 6 Core Gigabyte B450M-S2H DDR4 Adata DDR4 16Gb(2x8) 3000MHz GAMMIX D10 Red Ram Galax RTX2060 Super 8Gb GDDR6 SSD Adata 480Gb 520-450Mb/s Dark X-Force 3 fanlı (DKCHXFORCE) High Power 750W 80+ Gold nasıl bir sistem sizce değiştirmem gereken veya önerileriniz...
  11. Keremm

5000-6000tl Bütçem var Piyasaya göre Yaz ayını beklemeli miyim ?

Arkadaşlar elimde 5000-6000tl civarında bir bütçe var ve beni çok uzun yıllar götürecek bir bilgisayar istiyorum. Bütçemi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum olabildiğince bu aralıkta en iyi sistemi toplamak istiyorum sizce zamanı mı, yazın fiyatlarda nasıl değişimler olur, şuan toplamalı...
Top Bottom