Arama sonuçları: *

1. L

İncehesap yurtiçi Kargo sorunu

Merhaba arkadaşlar geçen hafta almış olduğum hazır sistem bu sabah incehesap tarafından kargoya verilmiş mail geldi siparişiniz kargoya verilmiştir diye kargomu incehesap kargom nerede kısmından takip ediyordum 2 3 saat takip etttim sorun yoktu son 2 saatir kargom neredeye gidiyorum böyle bir...
  2. L

İncehesap cumartesi günleri kargolama yapıyor mu

Merhaba arkadaslar carsamba gunu bir hazır sistem aldim persembe gunu montaj yapılıyor diye sms geldi ardindan 2 saat sonra siparisiniz paketleme aşamasına geçilmiş olup tahmini kargoya teslim tarihi 2 iş günüdür dediler Cumartesi pazar günleri kargolama yapıyorlarmı yani tahmini de belirttigi...
  3. L

Bu sistemle kaç fps alırım

Amd Ryzen 3 1200 RX 6400 4 GB 8 GB RAM 240 GB SSD Gta V , Valorant sa arkadaslar yeni sistem aldim ustte yazdim bilgilerini bahsettigim oyunlarda kaç fps alırım sistem ile yardımcı olursaniz sevinirim 👍 not (ram i ileriki zamanlarda 16 yapabilirim)
  4. L

Hazir sistem ne zaman geliyor

İncehesap üzerinden Çarşamba günü hazır sistem almıştım 5 iş günü içerisinde testler montaj vb yapılıp kargolanır dendi bugünde mesaj geldi siparişiniz montaj aşamasında olup tahmini kargoya teslim tarihiniz 4 iş günüdür dendi hangi gün veya kaç gün içinde elime ulaşır acelesi yok fakat...
  5. L

yeni sistem aldim yardimci olabilirmsiiniz

İncehesap üzerisinden hazır sistem aldım ne süre de gelir ve bir sorun olurmu Sitelerinde 16 00 dan once verilen kargolar sırayla gönderilir diyordu bileniniz varmı
Top Bottom