Arama sonuçları: *

1. F

Çözüldü✓ Gaming Gen hazır sistem görüntü vermiyor

Dün elime ulaştı sorunsuz görünüyor du 1 gün kullandım sonra böyle oldu akşam kapattım sabah açtım görüntü gelmiyor ( Video Atılmıyor ) durduk yere neden böyle oldu yardımcı olur musunuz hiç görüntü gelmiyor ekrana hdmı & VGA dönüştürücü kullanıp monitör e bağlıyordum ondan mı acaba bilmiyorum
  2. F

Çözüldü✓ Hazır sistem fan ışıkları

Merhabalar Gaming gen den hazır sistem aldım Haqqus kasa fan ışıkları yanmıyor fan çalışıyor ayrıca ekran kartı fanı da dönmüyor ama çalışıyor sorun yok acaba belirli ısıya gelince mı ekran kartı fanları çalışmaya başlıyor bilgilendirirseniz sevinirim
  3. F

Haqqus Gaming gen sistem

Hayırlı olsun / Geçmiş Olsun O kadar laf ettim siteye dönüp dolaşıp geri aldım umarım sorunsuz ulaşır elime
  4. F

Ram 32gb yapayım yoksa Kasa mı değişeyim

İ3 12100f işlemci rtx 3050 ekran kartı 16Gb ram bu ram i 32 ye mı çıkartayım fark ödeyip yoksa kasayı mı değiştireyim soğutması iyi olduğu için 1674311468 Sistemin kendi kasası da bu
  5. F

Çözüldü✓ İ3 12100f Rtx 3050 Fiyatı uygun mu

Vatan da gördüm fiyatı uygun değil mi ? Ya da bana mı öyle geldi Gaming testler e baktım gayet güzel duruyor alınır mı 2 sene felan idare eder mi günde 3-4 saat oynamaya vaktim olacak elden ring rdr2 banerlord gibi oyunları oynarım Max
  6. F

Tavsiye Hazır Sistem

11-12 K Max bütçem olacak hafta sonu karne günü diye indirimler olur mu ? Ayrıca incehesap gaming gecesi nasıl uygun sistemler düşer mi yoksa ryzen5 5500 2060 lı sistem var 11.5k ya onu almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir 0 alacağım
  7. F

R5 5500 Rtx 2060 16 ram

İncehesap da gördüm 0 olarak almayı düşünüyorum alınır mı ayrıca ince hesap da gaming gecesi oluyormuş cumalari haftaya kadar beklesem mı değer mi ? 9-12 k arası 0 bilgisayar almak istiyorum
  8. F

Çözüldü✓ Apu sistem alınır mı

İnce hesap nova apu alınır mı bu fiyata valo LoL metin2 zula vs go oynuyor sadece 1-2 ay idare etse üstüne 2060 rx 580 GTX 1660s almayı düşünüyorum
  9. F

Çözüldü✓ İ5 10400f GTX 1660S 16 Ram alınır mı

Atombilişim de bu sistem var alınır mı sinerji incehesap itopya gamegaraj vb sitelerde baktım en iyisi bu 9.5 k gibi bütçem var max 2. El almak istemiyorum siz ne düşünüyorsunuz
Top Bottom