Arama sonuçları: *

1. B

İncehesaptan aldığım hazır gaming kasa belli süre sonra kapanıyor

Merhabalar incehesap üzerinden adlığım gaming hazır sistem belli bi süre oynamayınca kapanıyo sonra klavye vemouse tıklıyorum sistemde tık yok açılmıyor ancak başlatma butonu ışığı yanıp sömüyor başlat butona tıkladığımda geri açılıyor ve bazende kendi kendine komple kapanıyor power supplydan...
  2. B

hazır sistem aldım pcı express slotu varmı

merabalar incehesap üzerinden hazır sistem gaming kasa aldım 512 gb ssd var ancak tek yuva mevcut ekstra m2 ssd alıp pcı express çeviriciyle takmak istiyorum anakartım MSI PRO A620M-E 6000 MHZ MODELİ BU ANAKARTTA PCI EXPRESS VARMI YANİ EKSTRA M2 SSD ALIP PCI EKSPRESS SLOTU ÜZERİNDEN...
  3. B

Cuma gecesi indirimle gaming sistem aldım sizce fiyat performans ürünümü

Merabalar incehesap üzerinden cuma günü indiriminden hazır gaming kasa sipariş ettim ve indirimli olarak aldım sistem şu şekilde İşlemci 1 x AMD Ryzen 5 8400F 4.20GHz (Max 4.70GHz) 6 Çekirdek 16MB Önbellek Soket AM5 MPK İşlemci Anakart 1 x Msi Pro A620M-E AMD A620 AM5 Soket DDR5 6000(OC)MHz...
  4. B

incehesap hazır gaming sistem sizce fiyata göre nasıl ürün

Merabalar incehesap üzerinden cuma günü indiriminden hazır gaming kasa sipariş ettim ve indirimli olarak aldım sistem şu şekilde İşlemci 1 x AMD Ryzen 5 8400F 4.20GHz (Max 4.70GHz) 6 Çekirdek 16MB Önbellek Soket AM5 MPK İşlemci Anakart 1 x Msi Pro A620M-E AMD A620 AM5 Soket DDR5 6000(OC)MHz...
Top Bottom