Arama sonuçları: *

1. Tunahan_Ben

YENİ SİSTEM ALDIM ŞU ANDA NE YAPMALIYIM

Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde gamegaraj dan şöyle bi sistem aldım rx 570 4gb ryzen 3 3100 2*8 16 gb 3000 mhz ram biostar b450m anakart netac 480 gb ssd Windowsu kurdum ( driverları yükledikten sonra güncelleştirme yapacağım windowsu ) driverları yükleyeceğim fakat nerden ve nasıl yükleyeceğimi...
  2. Tunahan_Ben

TEKNOBİYOTİK A1.5 SİSTEM

İyi günler arkadaşlar teknobiyotik şöyle bi sistem yapmış benimde bütçem bu kadarlarda şimdilik bu sistemi alsam daha sonradan PSU ve GPU (RX 570) yu değiştirsem işimi şimdilik görürmü ? 1 yıl içinde ikisinide değiştiricem . Sadece montaj hizmetini seçicem . TEŞEKKÜRLER 😊
  3. Tunahan_Ben

Ryzen 3 1200 af+RX 570 8gb Darboğaz

Bütçem max 4000 tl ve bu sistemi16 ram + montaj + windows şeklinde satın almayı düşünüyorum fakat aklımda bi kaç soru var: 1200 af rx 570 8gb'ı besleyebilir mi? yoksa ryzen 5 1600af mi almak zorundayım Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler
  4. Tunahan_Ben

BU SİSTEM NASIL ?

Bu sistemi 16 gb ram ve LG 21,5' 1ms 75 hz monitör özelleştirmelerini yaparak almayı düşünüyorum Sizce aynı fiyata daha iyi sistemler (4500 tl max) varmıdır (monitör dahil)
  5. Tunahan_Ben

5500 TL Monitörlü Sistem

5500 tl civarında monitörlü sistem önerisine ihtiyacım var (Kasa ayrı bi siteden monitör ayrı bi siteden olursada bişey olmaz)
Top Bottom